Vánoční nadílka Vánoční nadílka
Vánoční akce! Daruj lepší budoucnost blízkým nebo sobě. Až +50 % zdarma na dárkové poukazy. Více informací

Diskuze: CefSharp s kodeky

C# .NET .NET (C# a Visual Basic) CefSharp s kodeky American English version English version

Aktivity (3)
Avatar
igor.pocta
Člen
Avatar
igor.pocta:28. září 14:43

Ahoj, už několik dní se snažím vytvořit WPF aplikaci, která se bude chovat jako kiosek ale mám problém s prohlížečem.

Když jsem použil klasický WebBrowser, tak 70% je dobře a zbytek selhává na HTML5. Našel jsem perfektní knihovnu - CefSharp, která běží nad Chromium. A z problému je najednou 95% vyřešeno.
Zbývající procenta je přehrávač MP4, protože nepodporuje H.264 (nesvobodný kodek).

Řešil jsem to tak, že jsem několik dní kompiloval Chromium i Cef s podporou proprietárních kodeků. Byl to boj (hlavně výkonově =D )...
V Cefclient.exe vidím, že H.264 nyní podporuje, fajn. Přes cef-binary jsem vše zkompiloval a vylezl mi z toho balíček pro lokální Nuget repozitář.

Stáhnul jsem si repo cefsharf/cefsharf, nastavil lokální nuget balíčky ( cef.redist.x64­.3.3538.1835.nup­kg a cef.sdk.3.3538­.1835.nupkg ), nainstaloval je a pokusil se vše zkompilovat. A tím pokusem jsem skončil. Odkazuje to na soubor metadat (Cefsharp.Core\bin\x64\D­ebug\CefSharp­.Core.dll a mnoho dalších), které pochopitelně neexistují, protože se mi to ještě nepodailo ani jednou zkompilovat.

Nemáte někdo zkompilovaný CefSharp pro WPF i s kodeky? Moc by mi to pomohlo :(

Zkusil jsem:

Odpovědět 28. září 14:43
alea iacta est
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.