Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Aktualizovali jsme Zásady zpracování osobních údajů. Pokračováním užívání sítě projevíte souhlas s těmito podmínkami. Tuto zprávu můžete nyní zavřít.
java week + discount 50
Avatar
miroslav.siska:11.11.2013 18:22

Zdravím.
Když jsem se učil Csharp za účelem programování WEB aplikací, tak jsem vytvořil kopii tutoriálů z DevBooku do "knihy." Kdo se chcete učit např. na rybách (jako já) či jen opakovat ve volné chvíli můžete si stáhnout...
Chybí tam programování Windows forms a Windows phone, jinak základní konstrukce + objektové programování kompletní + práce se soubory + databáze + WEB. Něco jako video pod sekcí web tam dát nešlo... Přeci jen je to kniha :-( Je vytvořen i obsah a rejstřík. ´Barevné, přehledné :)

 
Odpovědět
11.11.2013 18:22
Avatar
Theodor Johnson
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na miroslav.siska
Theodor Johnson:11.11.2013 18:29

Barevné, přehledné, ilegální. Tohle si používej jen pro svoje soukromé potřeby

Nahoru Odpovědět
11.11.2013 18:29
Mo8ilε 15 Ѐλđ
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na miroslav.siska
David Čápka:11.11.2013 18:39

Slyšel jsi v životě o autorských právech? Opravdu mě nikdy nepřestane udivovat zabedněnost některých lidí.

Nahoru Odpovědět
11.11.2013 18:39
One of the most common causes of failure is the habit of quitting when one is overtaken by temporary defeat.
Avatar
Odpovídá na David Čápka
miroslav.siska:11.11.2013 21:02

Dobrý den.
Omlouvám se, ale autorská práva jsou mi samozřejmě svatá. Vše používám legálně a i tento "výcuc" byl pořízen na legálních MS Office 2010 včetně legálního Windows 8. Ve "výcucu" bylo i uvedeno odkud materiál pochází. Nyní si dovolím odcitovat pár vět z následující stránky:
http://www.itnetwork.cz/…e-islandsoft
... volně dostupných článků a tutoriálů
... veškerý obsah je dostupný zadarmo a bez omezení
... Klíčovou součástí Devbooku je obrovská knihovna materiálů k programování v podobě tutoriálů a zdrojových kódu ke stažení

Dále je uvedeno, že se členové mohou aktivně zapojit...
Celá tato věc byla myšlena dobře jako pomoc začátečníkům jako jsem já...
Shrnutí:
Vše je volně dostupné a ke stažení, nikde není Copyright a o zákazu šíření se nikde nezmiňujete (Zde Vám případně poukazuji na prostor pro zlepšení)
Nechci se do nikoho nijak navážet ani být "vlezlý" apod., ale myšlenka poznámek je přeci skvělý nápad. Tuto myšlenku bych nerad pohřbil a tak je mé velké přání, aby jste se nad tím ještě jednou zamysleli a případně sami uvolnili mnou vytvořený "výcuc" Csharp ke stažení. Sami vybízíte ke stahování a dokonce jsou Vámi i doporučovány aplikace pro Download webových stránek...
P.S. Rozhodné nejsem žádný zabedněnec a Vás také pane moderátore nehodlám nikterak nazývat i přes skutečnost, že nevíte, že je obsah volný a bez omezení (jak uvádíte...)
P.S.: Bral jsem svou pracnou práci na "výcucu" jako kladný příspěvek pro zdejší skvělou komunitu.

Děkuji za pochopení a znovu prosím o zamyšlení

S pozdravem Váš pilný student

M.Š.

 
Nahoru Odpovědět
11.11.2013 21:02
Avatar
Michal Martinek
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na miroslav.siska
Michal Martinek:12.11.2013 7:26

Dobrý den,
kdyby jste se podíval do zápatí tak by jste si přečetl následující "Copyright © 2013 devbook.cz. Veškerý obsah webu (pokud není uvedeno jinak) spadá pod autorský zákon." I kdyby to tam nebylo, byl by obsah automaticky brán pod křídla autorského zákona. Pokud by byla na stránce uvedena jiná licence (copyleftová, atd...), tak by jste tuto knihu mohl zveřejnit, ale jen tehdy, pokud by jste splnil všechny pravidla této licence.
Mě samotnému to nepřijde jako, až tak špatný nápad, ale je větší problém se o to starat a udržovat to aktuální. Taky se většinou učíš programovat tím, že sám programuješ a k tomu potřebuješ počítač, tedy v dnešních dobách už většinou s internetem, na kterém si můžeš najít aktuální stránky devbooku.
Možná by bylo lepší se zeptat, než to sem hodíš.
No ty Officy a Windowsy mě pobavily :-)

 
Nahoru Odpovědět
12.11.2013 7:26
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na miroslav.siska
David Čápka:12.11.2013 8:11

Pod celým webem je copyright a nad každým článkem je ve verzi pro tisk napsáno, že je obsah jen pro osobní použití. Miluju lidi co napíší slohovku místo toho, aby prostě uznali chybu. Navíc ti nedošlo, že mluvíš s autorem.

Nahoru Odpovědět
12.11.2013 8:11
One of the most common causes of failure is the habit of quitting when one is overtaken by temporary defeat.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Tato diskuze byla označena moderátorem jako nekonstruktivní a myslíme si, že nemá pro veřejnost příliš vysokou hodnotu. Členy můžete samozřejmě stále oslovit soukromě a to formou zpráv nebo chatu.

Zobrazeno 6 zpráv z 6.