Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Michal Žůrek - misaz:2.7.2013 19:00

Ahoj,
vzpomínáte si ještě na machra kde jsme dělali css3 animace? Já jsem udělal tu železnici: http://www.itnetwork.cz/…ce-zeleznice a zmiňoval jsem tam animovaný film. Připomeneme si to: ta animace železnice má 2 scény. Na první scéně se sestavuje lokomotiva a na druhé už nekonečně scéně jezdí vláčky. Představte si že těch scén bude víc, vznikne nám animovaný film. Asi ale chápete že pokud má jenom ta železnice něco málo přes 1600 řádku kódu jak dlouhý asi bude animovaný film.

Právě proto chystám novou aplikaci CSS animator. Aplikace bude vypadat asi jako běžný editor videa a bude generovat CSS animovaný film s použitím HTML.

Problém je v tom, že to sám asi celé neudělám, nebo alespoň v nějakém přijatelném čase. Proto Vás prosím, zdali by mi s tím nechtěl někdo pomoct. Zatím mám nějaký návrh UI a pár základních prvků, které se postupem času stejně asi víceméně celé předělají.

Chtěl bych na to mít tým asi o pěti lidech, to mi přijde na toto jako rozumná míra. Kdyby někdo měl zájem, tak napište buď sem nebo mě do PM.

 
Odpovědět
2.7.2013 19:00
Avatar
CutThroat
Člen
Avatar
CutThroat:2.7.2013 19:04

Hezký, držím palce.

 
Nahoru Odpovědět
2.7.2013 19:04
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.