Pouze tento týden sleva až 80% na e-learning týkající se Kotlinu. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
kotlin week
Avatar
tomas
Člen
Avatar
tomas:5.8.2013 16:55

Ahoj, chci se zeptat, jak se chovají odpojené data. Dělám jednu aplikaci pro cca deset uživatelů. Jedná se mě o to, jestli se dataset sám aktualizuje vůči db, nebo musím v sám jednou za nějaký čas vyvolat update a refrešnout obrazovku. Všude co čtu jsem našel jak s tím pracovat, ale nikde není informace, jak pracuje dataset na pozadí. Nebo špatně hledám, nevím. Máte s tím někdo zkušenosti? Například co udělá dataset, když změním nějakou hodnotu, kterou přede mnou změnil nějaký jiný uživatel? Jsem ted před rozhodnutím, jestli si implementovat tyto ochrany sám, nebo to dataset všechno řeší.

 
Odpovědět
5.8.2013 16:55
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na tomas
David Čápka:5.8.2013 17:06

DataSet je pouze tabulka výsledků nějakého dotazu, určitě není dobrý nápad brát ho jako dlouhodobý zdroj dat, budeš se muset prostě zeptat znovu.

Nahoru Odpovědět
5.8.2013 17:06
Jsem moc rád, že jsi na síti, a přeji ti top IT kariéru, ať jako zaměstnanec nebo podnikatel. Máš na to! :)
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
tomas
Člen
Avatar
tomas:5.8.2013 18:53

hmm, tak jsem si to myslel správně. No chci ho použít jako dlouhodobý zdroj dat. Jen budu muset implementovat metody Update. Dík za info.

 
Nahoru Odpovědět
5.8.2013 18:53
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.