IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
peet.d
Tvůrce
Avatar
peet.d:21.11.2013 19:28

Ahoj,

mám několik souborů v listu a k nim patřičné informace přes FileInfo objekt.
Tyto souboury procházím ve foreach a kvůli optimalizaci, bych chtěl zjistit datum naposledy uloženého souboru, abych potom procházel pouze nově uložené.
Dokážu zjistit datum vytvoření souboru, posledního přístupu (toto datum se změní i v případě, že na soubor pouze označím - což nechci), poslední změny, ale já bych potřeboval datum uložení na disk.
Co jsem koukal tak pokud dám vlastnosti souboru v českých windows, tak je tam ještě datum a čas otevření, který se mění právě za podmínek, které potřebuji (při uložení a otevření souboru), žádná metoda v c# FileInfo mi ovšem nevrátí toto datum.

 
Odpovědět
21.11.2013 19:28
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.