Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Diskuze: Dynamické shéma

C# .NET .NET (C# a Visual Basic) Dynamické shéma American English version English version

Aktivity (1)
Avatar
o.taufer
Člen
Avatar
o.taufer:13.12.2014 20:12

Ahoj všem!
Potřeboval bych trochu naťuknout (možná i nakopnou, kdo ví :) ). Začal jsem dělat na jedné app a rozhodl jsem se, že je čas začít to dělat pořádně a přejít od WF k WPF. Jedná se o aplikaci, kde bude při spuštění grafický Input a Output propojený spojem, na kterém bude tlačítko "+". Po stisknutí tlačítka bude na výběr jestli sériové nebo paralelní zapojení a to vykreslí další spoje a tytéž tlačítka (jak budou fungovat výpočty, atd. už mám vymyšlené). A teď k problému, protože si nejsem jistý, jestli mám úplně správnou vizi. Ve WF jsem si myslel, že bych to dělal pomocí table layoutu (co buňka to buď čára spoje, tlačítko či prvek), ale ani to se mi nezdá programátorsky správné. U WPF už jsem tenhle layout díky bohu ani nenašel. :) Nenasměroval by mě někdo na nějaký článek, který se zabývá touto problematikou?
Všem moc díky za jakoukoliv radu. ;)

 
Odpovědět 13.12.2014 20:12
Avatar
o.taufer
Člen
Avatar
Odpovídá na o.taufer
o.taufer:14.12.2014 16:08

No dobře, po troše úspěšnějšího googlení jsem se rozhodl využít nějaké předpřipravené řešení. Bohužel bych samozřejmě potřeboval nějaký freeware (nebo alespoň licenci pro nekomerční použití). Narazil jsem na nshape. Jsou nějaké lepší alternativy?

 
Nahoru Odpovědět 14.12.2014 16:08
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.