Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
swift week + discount 30
Avatar
Lukáš Kantor:30.12.2020 21:22

Nazdar
Prosím o radu. Mám třídu obsluhující TCP připojení a v ní definované události pro změnu stavu serveru a příchozích dat. Celou aplikaci jsem na hrubo rozjel a vše fungovalo. Nyní jsem chtěl utřepat vizualizaci a celkově kod aplikace. Po těchto úpravách mám problém s událostmi. Třída se mi inicializuje ale bohužel události už ne. Když spustím debug jde vidět že probram řádky s inicializací událostí a delegátů k nim přeskočí a později celá aplikace samozřejmě spadne na chybu chybějící instance události. Třídu jsem ještě vložil do složky pro větší přehled v solution exploreru oproti původní verzi.
Může někdo poradit kde dělám chybu ?

Díky

 
Odpovědět
30.12.2020 21:22
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.