Využij akce až 30 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací. Zároveň je tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET
Hledáme nového kolegu do redakce - 100% home office, 100% flexibilní pracovní doba. Více informací.
discount week 30 halloween

Diskuze: Jak přečíst čísla z obrazovky?

Aktivity
Avatar
Dog
Člen
Avatar
Dog:16.5.2016 2:16

Ahoj,

mám dotaz, jak vytáhnout z obrazovky číslo, skusím to vysvětlit:
http://i.imgur.com/a0zMLYY.png
Jsem student, ale už se velmi dlouho živím, jako professionální hráč pokeru (na vrchních místech v ČR zabříčku a i obstojně v celosvěštovém), PRO poker už umírá, protože se hraje na hraně matematiky, existují už programy, které vám vypočítají strategii, která je zkrátka neprůstřelná (game theory optimal - GTO).

Když se podíváte na odkaz, který jsem dal výše, tak potřebuji vytáhnout to žlutý číslo uprostřed nahoře do paměti. Číslo se mění kdykoli, když se změní počet žetonů (je to tzv. efektivní stack, což je nejnižší počet žetonů u stolu / velikostí big blindu, u hyper turbo heads up nemůže být vyšší, než 25)

Co tedy potřebuji je, naprogramovat něco, co mi u každé změny čísla ukáže příslušný obrázek, kde budou tři GTO tabulky - (viz příloha).
Co potřebuji vědět, dá se to udělat nějak efektivněji, než pixelsearchem v autoitu a mimochodem, hrávám v průměru na dvou stolech, takže když si představíte ten obrázek na odkazu tak v I. a II. kvadrantu obrazovky jsou stoly a v III. a IV. bych chtěl zobrazovat ty tabulky. Je jich celkově 20 x 3, aneb 25bb - 5bb pro každé 3 tabulky.

Učím se C++ (a C#), ale bohužel zatím nedosahuji takové úrovně, abych to dokázal bez pomoci naprogramovat, ale v každém případě se o to pokusím (samozřejmě, že v autoit ano, ale to by bylo velmi zdlouhavé pomocí té fce piselsearch() )...

Tak se ptám, jestli by to nešlo udělat nějak lépe a efektivněji.

Editováno 16.5.2016 2:18
 
Odpovědět
16.5.2016 2:16
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.