Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)
Avatar
michaelbeats7:13.2.2015 23:13

Ahoj, dejme tomu, že jsem udělal v c# nějakou hru, třeba nějakej kvíz a chci to zveřejnit. Jak na to? Jaký bude zpeněžení? Vůbec nic o tom nevím, tak bych byl rád kdybyste mě poučili :) děkuju

 
Odpovědět  +1 13.2.2015 23:13
Avatar
rwn
Člen
Avatar
Odpovídá na michaelbeats7
rwn:14.2.2015 0:17

To, že jsi to dělal v c# toho tolik neřekne. Pokud je to desktopová aplikace, tak tu budeš publikovat docela složitě, protože v podstatě chceš po lidech ať si stáhnou nějakej software, o kterém nic neví. Pokud to máš jako webovou aplikaci, tak s tím je to už lepší, v tom případě ti stačí nalákat lidi na stránky, kde hru máš a oni jí hrajou v prohlížeči. Další možností je pak třeba pro android hru, tam se dá docela rozumně publikovat na Google play, myslím že publikace tam stojí 200kč?, ale nejsem si teď jistej. Co se týče zpeněžení tak bych si od toho vůbec nic nesliboval, konkurence je velká a už jen to, že se lidi o té tvojí hře dozví je dost těžká věc, možná ta úplně nejtěžší! :)

Nahoru Odpovědět 14.2.2015 0:17
Co můžeš naprogramovat dnes, neodkládej na zítřek.
Avatar
Odpovídá na michaelbeats7
Matyáš Černohous (Matesak):14.2.2015 0:41

Pokud je to Windows store App, tak je to jednoduché - vytvoříš si dev acc u Microsoftu (pokud jsi student, tak to máš zadarmo) a jen to nahraješ na store. Pokud je to desktopová app, tak je to jak to psal RWN docela složité, protože sice si do té app můžeš hodit nějaký zdroj reklamy, ale problém bude přesvědčit lidi aby si ji stáhli a hlavně aby se o ní dozvěděli. Jinak PubCenter od Microsoftu není ohledně peněz za reklamu špatné :)

 
Nahoru Odpovědět 14.2.2015 0:41
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.