IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
David Sojka
Neregistrovaný
Avatar
David Sojka:17.5.2013 20:01

Zdravím,
chtěl bych do jednoho projektu zahrnout interakci s pokročilejším HID zařízením v C#. Konkrétně, jak jsem psal jde o joystick. Chtěl bych vědět, jaké knihovny mi zahrnou příkazy pro snímání těchto senzorů (především 6-axis), jak se s nimi pracuje (ať už jejich syntaxe nebo jejich návratové hodnoty) a prostě pár věcí okolo toho. Prosil bych aby jste mi nepsali, že mám googlit, že toho je plnej net, páč už jsem to udělal a buď toho nebylo dost nebo to nebylo jasné nebo prostě to nenašlo to co jsem potřeboval. Píšu sem z důvodu, že očekávám někoho, nějakou dobrou duši, která s tím již pracovala a hodlala by se podělit o zkušenosti nebo o zdroje, z kterých se učila. Pokud by mi někdo o tom dokázal něco napsat, budu moc rád. Případně za jakýkoli vhodný webový seriál v CZ nebo EN budu též vděčný (ale nic takového jsem zatím nenašel). Předem děkuji :)

 
Odpovědět
17.5.2013 20:01
Avatar
Petr Nymsa
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na
Petr Nymsa:17.5.2013 20:12

Pravděpodobně využiješ DirectX - zde http://www.codeproject.com/…tick-using-C nějaké info :)

Nahoru Odpovědět
17.5.2013 20:12
Pokrok nezastavíš, neusni a jdi s ním vpřed
Avatar
Neaktivní uživatel:17.5.2013 21:16

Podle mě je managed directx dost zastaralý. Vždyť to byl předchůdce xna a i to je mrtvé.

Nahoru Odpovědět
17.5.2013 21:16
Neaktivní uživatelský účet
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.