Nauč se s námi víc. Využij 50% bonus na e-learningové kurzy.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy

Diskuze: Ladící nastroj pro komunikaci přes SSL?

Aktivity (5)
Avatar
Carpenter
Člen
Avatar
Carpenter:7.2.2016 13:37

Omlouvám se za amožná zmatený dotaz, možná i položeny ve špatné sekci. Programuji primárně jednochipy (C/C++) a to je trochu jiny svět.
Dostal jsem se do situlace, kdy ten muj embended bazmek musí komunikavat s okolním světem přes HTTPS GET/POST přičemž se pro přichozí data používá long polling a data se přesouvají jako JSON objekty.
Ikdyž mám k serveru popis API rozhrani, není tento popisuplně přesný a tak kumunikaci vícemeně ladím stylem do IE nakopiruji URL query string uložím si vracenyt .json soubor ten pak analyzuji a a kolečko zopakuji, nejpozději v třetím kole se v tom začínám trochu ztráce a šil by se i nějaký nastroj. Něco jako terminalovy emulator v kterém bych odesilal dotazy viděl vrácená data atd.
Pčedpokládám, že nejsme první kdo něco takového řeší a určitě taková věc existuje, možná je i součástí Visual Studia, ale já nevím jak se jmenuje, respektive kde ji hledat.
Poradíte?

 
Odpovědět
7.2.2016 13:37
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Odpovídá na Carpenter
Michal Žůrek - misaz:7.2.2016 13:59

místo IE použij Google Chrome, ten umí zobrazovat JSON.

 
Nahoru Odpovědět
7.2.2016 13:59
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.