Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Java. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:
Avatar
Ladislav Niderle:27.1.2022 8:44

Ahoj, potřebval bych pordit jak správně nastavit neutral language u knihovny DLL. V přiloženém souboru in_vs.png je vidět, že jsem si u projektu v assembly nastavil mnou požadovanou hodnotu, ale když sestavím projekt a v něm se pak podívám na to co tam je, tak dle obrázku in_dll.png je vidět, že u Block Header je nastaveno jazykov neutrální.

Zkusil jsem: Snažil jsem se vyčistit build, projít na internetu informace, ale pokud jsem něco našel, tak jen pro C++ a ještě tak, že jsem ani nenašel potřebné atributy, jeliose mi jedná o DLL. A nebyl jsem schopen nikde najít žádnou informaci, jak toto opravit.

Chci docílit: Snaha je mmít tam informaci cs-cz nebo česká, jelikož další aplikace nejdříve ověřuje v jakém jazyce je DLL vytvořena a podle ní se nastaví i hlavní appka, aby nebyl nějaký text česky a jiný anglicky třeba. Mohl by mi prosím někdo poradit, jak toho docílit?

Předem moc děkuji za pomoc nebo nasměrování na řešení.

 
Odpovědět
27.1.2022 8:44
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.