Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy. A zároveň využij akce až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme koordinátorku kurzů a programátora, 100% home office, 100% flexibilní. Prozkoumej aktuální pozice
Java week
Avatar
Luboš Hnědý:7.1.2021 20:06

Ahoj, dělám si svůj framewrok v .net core MVC a mám dotaz ohledně pojmenování (můj největší problém...) Jde o to, že ve framework části mám něco jako logiku pro přihlášení uživatele a občas se stane, že v zákaznickým projektu to chci udělat jinak, tak si to zdědim, přepíšu DI a je to. Řekněme, že je to ve frameworku soubor AccountLogic no a když si to přepíšu, tak bych to taky logicky chtěl pojmenovat jako AccountService což je na prd.... Myslel jsem, že to ve frameworku pojmenuju [JmenoFramewor­ku]AccountSer­vice. Šlo by to samozřejmě i u zákaznického projektu, ale to by se tak muselo jmenovat všechn oa to by se mi nelíbilo.. Nebo třeba když budu mít BaseController, tak by se mi možná taky víc líbilo [JmenoFrameworku]. Ale nevím co je obecnější a lepší použít. Předem díky moc za všechny rad :)

Zkusil jsem: Koukal jsem na struktury projektu, ale tuhle situaci jsem přímo nenašel.

Chci docílit: Abych měl ve frameworku správnou strukturu.

 
Odpovědět
7.1.2021 20:06
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
JerryM
Člen
Avatar
JerryM:11.1.2021 9:16

přiznám se že nechápu co chceš ... ideální je když si napíšeš svuj vlastní namepace nicméně ve starém .NET bylo možné rozšířit i stávající namespace definovaný v knihovně MS. Jestli to jde i u .NET 5 to nevim. .NET core je mrtvá technologie.

 
Nahoru Odpovědět
11.1.2021 9:16
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.