Geek tričko zdarma Geek tričko zdarma
Hledáme grafika na pohodovou brigádu v Blenderu nebo programátora na hry v PyGame. Máš zájem? Napiš nám na redakce [zavináč] itnetwork.cz!
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde

Diskuze: NumericUpDown WPF

Aktivity (4)
Avatar
Jakub Vaněk (Bubavanek):23.2.2015 18:13

Jsem úplně slepej, nebo tám vážně není. Případně máte někdo ozkoušen nějaký balíček, kterej by ho doplnil. Celá kontrolka se mi psát nechce.

Děkuji všem za pomoc.

 
Odpovědět 23.2.2015 18:13
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Odpovídá na Jan Vargovský
Karel Labonek:8. ledna 5:18

Ahoj, asi to bude znít dost stupidně, ale když si stáhnu soubor do PC a rozbalím, je tam několik složek. Kam s nimi? Potřebuji je asi dostat do VS nebo v projektu ve Visuál studiu nějak najdu odkaz? děkuji moc za pomoc :) .

 
Nahoru Odpovědět 8. ledna 5:18
Avatar

Člen
Avatar
:11. ledna 8:54

Jde o zdrojový kód celého projektu (oblíbený xceed WPF Toolkit) na jehož konci je několik DLL knihoven s ovládacími prvky, které právě potřebujete přilinkovat do svého projektu.
Ve své podstatě je pro Vás jednodušší přidat tyto DLL formou NuGet balíčků, přes manažera Nuget projektu přímo ve Visual Studiu (Menu Tools\NuGet Package Manager\Manage NuGet Packages for Solution\Browse -> install). Rovnou to přidá i potřebné reference do projektu a Vy můžete nové ovládací prvky rovnou používat.

 
Nahoru Odpovědět  +1 11. ledna 8:54
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.