Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
matesax
Tvůrce
Avatar
matesax:11.8.2012 11:12

Dobrý den,
došly mi nápady a tak jsem si začal hrát. Jako první přišel na řadu algoritmus náhodného čísla - pomocí pseudonéhodné sequence jsem jeden takový již vytvořil, ale náhodou jsem narazil na článek, kde tvrdily, že se ke generaci nejčastěji používá čas v milisekundách. Tak jsem si našel vlastní měřítko, pomocí kterého se mi skutečně podařilo udělat generátor náhodných čísel. Když jsem si ale dal zobrazit pomocí MessageBox.Show() hodnotu aid (anglicky pomůcka - proměnnou najdete v kódu v odkazu dole), vycházeli mi stále 2 hodnoty - -2, anebo jedno moc velké číslo. :)
Jde mi o to, jakto, že mi to funguje, když se tam objevují jen tyto 2 čísla? :)

https://gist.github.com/3322720

 
Odpovědět
11.8.2012 11:12
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.