IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Posílání emailu přes aplikaci

V předchozím kvízu, Test znalostí C# .NET online, jsme si ověřili nabyté zkušenosti z kurzu.

Aktivity
Avatar
Luboš Hnědý:18.11.2018 10:00

Zdravím, dělám v . net mvc a řeším posílání emailů z mé aplikace. Mám vlastní server, kde jsem si nakonfiguroval SMTP. Posílání emailů mi normálně funguje, ale problém je to, že se k serveru připojuju normálně bez hesla, prostě jenom pomocí ip adresy, to asi není úplně správně že? Jak to mám na serveru nastavit a v kodu napsat abych se připojoval pomocí hesla? Nevím zda je to tak správně, možná tady řeším blbost. Vím že na serveru můžu povolit danou IP, takže například to de z localhostu, ale to nevyzkouším posílání aplikaci u sebe, ale až na serveru... De to nějak?? Dělám v .net mvc předem díky

Zkusil jsem: Hledat na goooglu, ale nic jsem nenašel.

Chci docílit: Možnosti vyzkoušet posílání emailů a správného přístupu.

 
Odpovědět
18.11.2018 10:00
Avatar
SebelaMichal
Člen
Avatar
SebelaMichal:2.12.2018 23:54

Ahoj, zkus na google najít smtp autentifikace, v c# u smtpclient to jsou networkcredentials, případně UseSSL = true

Občas to funguje tak, že konkrétní podsíť nepotřebuje smtp autentifikaci, ale jiná ano....

 
Nahoru Odpovědět
2.12.2018 23:54
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.