Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Aktualizovali jsme Zásady zpracování osobních údajů. Pokračováním užívání sítě projevíte souhlas s těmito podmínkami. Tuto zprávu můžete nyní zavřít.
java week + discount 50
Avatar
juky
Člen
Avatar
juky:29.11.2013 13:20

Ahoj,
prosím o radu...

Nechť mám aplikaci-diář.

V kalendáři Month.Calendar kliknu na příslušné datum a vedle v seznamu (zakazniciListBox) se mi označí (např.) pět položek (jména) z dvanácti, kliknu zase na jiné datum a označí se mi zase jiné položky.
Nebo naopak - kliknu na položku (jméno) v seznamu a označí se mi příslušná data.

/// Jde mi o evidenci pravidelně docházejících zákazníků do podniku, kliknu na datum a označí se mi zákazníci, kteří v ten den tam byli, či naopak chci vyhledat, v jaké dny tam daný zákazník byl ///

A můj dotaz - jakou metodou toto udělat?

Beru v úvahu to, že budou třídy: databaze zákazníků, zaznam - váže se k datu a času a evidence, kt. ma za úkol zjistit datum a čas označeného zákazníka, vypsat zákazníky v daný datum, přidání zákazníků, úpravu a mazání...

Omlouvám se, jestli je to nějak zmatečně popsané...

Díky.

Odpovědět
29.11.2013 13:20
Life is a greedy bitch and then you die (Horkyze)
Avatar
Andrej Farkaš:29.11.2013 14:54

Neviem, na akej úrovni s tým potrebuješ pomôcť, ale čo tak takto:
MonthCalendar má udalosť DateSelected, tak v nej prebehni ListBox, skontroluj dátumy a ak sa rovnajú, tak do ListBox.Selec­tedIndex ulož index daného itemu.
A naopak niečo podobné. Udalosť ListBox.Selec­tionChanged a označiť dátum v kalendári.

Nahoru Odpovědět
29.11.2013 14:54
Live. Love. Learn.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.