Vánoční nadílka Vánoční nadílka
Vánoční akce! Daruj lepší budoucnost blízkým nebo sobě. Až +50 % zdarma na dárkové poukazy. Více informací

Diskuze: Práce v oboru

C# .NET .NET (C# a Visual Basic) Práce v oboru American English version English version

Aktivity (3)
Avatar
Lukáš Navrátil:26. září 9:33

Dobrý den,

již nějaký čas sám pro sebe programuji a v budoucnosti bych se tomu rád věnoval profesionálně. Nejsem si ale jistý, jak hluboké musí být moje znalosti, aby o mě firmy projevily zájem (samozřejmě na junior pozici).

Existuje nějaký seznam témat, která by měl programátor specifického jazyka ovládat aby byl schopný pracovat v reálném pracovním prostředí na reálných projektech?

Děkuji mnohokrát a omlouvám se, pokud to sem nepatří.

 
Odpovědět 26. září 9:33
Avatar
Odpovídá na Lukáš Navrátil
Erik Šťastný:26. září 9:41

Máš alespoň nějakou jednoduchou aplikaci kterou si dotáhl do konce?

Pokud, ano tak nějaké základy máš a rovnou bych zkusil na nějakou nabídku napsat, napiš, že jsi nováček, zaskočíš na pohovor a uvidíš, budou na tebe mít pravděpodobně pár logických nebo přímo programovacích otázek a uvidíš jak na tom jsi a co je zajímá :)

Já se hlásil na první developerskou pozici po asi půl roku samoučení a na pohovoru pár matematických otázek, jednoduchý prográmek, pár tříd, popsat trošku co a jak, pobavit se o tom a přijat :) nyní zde pracuji třetí rok už bez přívlastku "junior" :)

 
Nahoru Odpovědět 26. září 9:41
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.