IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Lukáš Navrátil:26.9.2018 9:33

Dobrý den,

již nějaký čas sám pro sebe programuji a v budoucnosti bych se tomu rád věnoval profesionálně. Nejsem si ale jistý, jak hluboké musí být moje znalosti, aby o mě firmy projevily zájem (samozřejmě na junior pozici).

Existuje nějaký seznam témat, která by měl programátor specifického jazyka ovládat aby byl schopný pracovat v reálném pracovním prostředí na reálných projektech?

Děkuji mnohokrát a omlouvám se, pokud to sem nepatří.

 
Odpovědět
26.9.2018 9:33
Avatar
Odpovídá na Lukáš Navrátil
Erik Šťastný:26.9.2018 9:41

Máš alespoň nějakou jednoduchou aplikaci kterou si dotáhl do konce?

Pokud, ano tak nějaké základy máš a rovnou bych zkusil na nějakou nabídku napsat, napiš, že jsi nováček, zaskočíš na pohovor a uvidíš, budou na tebe mít pravděpodobně pár logických nebo přímo programovacích otázek a uvidíš jak na tom jsi a co je zajímá :)

Já se hlásil na první developerskou pozici po asi půl roku samoučení a na pohovoru pár matematických otázek, jednoduchý prográmek, pár tříd, popsat trošku co a jak, pobavit se o tom a přijat :) nyní zde pracuji třetí rok už bez přívlastku "junior" :)

 
Nahoru Odpovědět
26.9.2018 9:41
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.