Black Friday je tu! Využij jedinečnou příležitost a získej až 80 % znalostí navíc zdarma! Více zde
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
BF extended 2022
Avatar
Petr Kasnal
Člen
Avatar
Petr Kasnal:21.10.2021 23:32

Zdravím, zkouším implementovat v .NET 5.0 mediator a v pohodě se mi to daří mám jediný problém. Na tom víceméně nezáleží, že implementuju Mediator. Mám rozhraní a třídu Message, kde vlastně "vracím" instance pomocí IServiceProvider. Pokud rzohraní IMessage zaregistruju jako singleton s implementací Message, tak mi potom serviceprovider odmítá vrátit jakoukoli zaregistrovanou službu. Přijde mi jako, že o nich ten provider neví. Rád bych to ale registroval jako singletona a hlavně ve všech ukázkách to tak je, protože když to dám jako scoped, tak to funguje. Ty služby co si volám jsem zkoušel jako scoped i transient. Nevíte čím by to mohlo být? Díky moc

Zkusil jsem: Hledat na googlu, ale nic se mi nedaří.

Chci docílit: Správně funkčnosti

 
Odpovědět
21.10.2021 23:32
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.