Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij také nabídku 50% zdarma na e-learningové kurzy.
C# week

Diskuze: Přechod na jiné API aneb proč to nemizí?

Aktivity
Avatar
JandyCZ
Člen
Avatar
JandyCZ:18.3.2014 18:23

Narazil jsme na další průšvih. Dělal jsem na projektu, který využívá Skype. Importoval jsem ovšem jinou knihovnu (jak mi bylo doporučeno) se jménem AxSKYPE4COMLib. Umožňuje vytvořit oběkt v designu a veškeré věci definovat přes něj. Ovšem při Buildu programu se vytvoří soubory AxInterop.SKY­PE4COMLib.dll a Interop.SKYPE4COM­Lib.dll a teď k problému: V hlavičce skriptu jsem si definoval oSkype jako SKYPE4COMLib.Skype, všechno jsem nahradil, zkompiloval program....a ony tam ty soubory pořád jsou. kdž odstraním axInterop tak to jede, ale když odstraní oba, program se nenačte...a překopírování všeho do jiného projektu zajistilo poloviční funkčnost programu.

 
Odpovědět
18.3.2014 18:23
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.