Geek tričko zdarma Geek tričko zdarma
Hledáme grafika na pohodovou brigádu v Blenderu nebo programátora na hry v PyGame. Máš zájem? Napiš nám na redakce [zavináč] itnetwork.cz!
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde
Avatar
Patrik Pastor:19. května 11:05

Hezký den mám dotaz na autory článků nebo kohokoliv kdo články vytváří. Četl jsem spoustu debat na různých forech (např stackoverflow), že rozdílz mezi javou a C# nejsou velke, napadlo mě tedy, zda bz někdo nebyl ochotny napsat článek vysvětlující ty největší rozdíl a přechod mezi nimi (tak, jak je tu napr precho C na Cplusplus) Velmi dost lidi by to uvitalo a bylo byto vlastne dve mouchy jednou ranou, protoze by clanek vyuzili jak javiste tak s C# = pisti.

 
Odpovědět 19. května 11:05
Avatar
ostrozan
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Patrik Pastor
ostrozan:19. května 13:07

Myslím, že tady najdeš to co potřebuješ.

 
Nahoru Odpovědět 19. května 13:07
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Odpovídá na ostrozan
Patrik Pastor:19. května 23:17

je to spise vycet v zakladnich rozdilu v datovych typech a zdroju kodu (v Jave asi potrebujes na hodne veci mit knihovny), rad bych ale kdyby tu byl opravdu regulerni clanek s trochy podrobnosti (nikoliv prosty vycet), takto to bylo mysleno

 
Nahoru Odpovědět  +1 19. května 23:17
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.