Swift týden
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swift
30 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!
Avatar
Vakos
Redaktor
Avatar
Vakos:31.5.2019 23:03

Ahoj, dělám jeden projekt v ASP Net Core (verze 2.2) a mám problém s uvolňováním paměti. Problém nastává například když proklikávám jednotlivé stránky webu, které obsahují jak text, tak i obrázky. Pochopil bych, kdyby se paměť pro toto alokovala, bohužel její uvolnění už nepřijde a tak se paměť neustále zvyšuje až dojde k nucenému zabití procesu kvůli nedostatku paměti.

Zkusil jsem: Vytvořil jsem si nový ASP Net Core projekt (MVC, ASP Net Core verze 2.2) a bez jakýchkoliv úprav jsem jej spustil. Tento problém se objevil i zde, akorát v menším měřítku, protože stránky neobsahují tolik textu a hlavně obrázků. Tady při proklikávání webu se využití RAM pouze zvyšovalo a uvolnění nepřicházelo.

Chci docílit: Cíl je zjistit jak uvolnit paměť kterou ASP Net alokoval, tak aby web mohl běžet bez nutných restartů, které RAM vyčistí.

Odpovědět
31.5.2019 23:03
"Jediný způsob, jak dělat skvělou práci, je milovat to, co děláte. Pokud jste to ještě nenašli, hledejte dál. Ne...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.