IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Petr Vocel
Tvůrce
Avatar
Petr Vocel:25.5.2018 11:23

Používám VS community 2017. Program je napsán v C#. Používá aplikaci Excell, soubory a posílání SMS (System.Net.Mail). Sestavení proběhne bez problémů, a program lze rovněž spustit a bez zjevných závad pracuje. Ale při pokusu o publikování se zpracování nedokončí a vypíše se poměrně dost hlášek (viz) ukázka. Problém je však v tom, že pokyny odkazují na soubory a umístění, které na mém počítači nejsou. Můžete mi někdo poradit, jak situaci mám vyřešit, respektive co je vlastně špatně ? Díky. Už se s tím mořím tři dny.

Ukázka hlášek - jsou prakticky stejné a liší se v modulech. Odkay jsou prakticky všechny totožné.

Závažnost Kód Popis Projekt Soubor Řádek Stav potlačení
Chyba Aby bylo možné v dialogovém okně Požadované součásti povolit možnost Stáhnout požadované součásti ze stejného umístění jako umístění mé aplikace, je nutné stáhnout soubor DotNetFX35SP1\dot­NetFX30\XPS.msp pro položku .NET Framework 3.5 SP1 do místního počítače. Další informace najdete na webu http://go.microsoft.com/fwlink/?…. SOMEX
Chyba Aby bylo možné v dialogovém okně Požadované součásti povolit možnost Stáhnout požadované součásti ze stejného umístění jako umístění mé aplikace, je nutné stáhnout soubor DotNetFX35SP1\dot­NetFX30\WPF1.msp pro položku .NET Framework 3.5 SP1 do místního počítače. Další informace najdete na webu http://go.microsoft.com/fwlink/?…. SOMEX

 
Odpovědět
25.5.2018 11:23
Avatar
Erik Šťastný:25.5.2018 11:46

Co ten .NET 3.5 doinstalovat?

 
Nahoru Odpovědět
25.5.2018 11:46
Avatar
Adam Black
Člen
Avatar
Adam Black:25.5.2018 13:23

https://download.microsoft.com/…tnetfx35.exe

.NET Framework 3.5 SP1

 
Nahoru Odpovědět
25.5.2018 13:23
Avatar
Petr Vocel
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Adam Black
Petr Vocel:28.5.2018 7:17

Vážení pánové,
(PS já vím, že si tykáme, ale v množném číslo to nejde) Chtěl jem Vám poděkovat za rychlou reakci, ale bohužel nebylo to správné řešení.
Napřed jsem se snažil doinstalovat potřebné, ale jak jsem předeslal na začátku, používám nejnovější verzi Visual studia 2017, takže výsledek byl, že se mi to "vysmálo" , s tím, že je nainstalována novější verze.
Tak jsem začal trochu laborovat. Nasel jsem předchozí verze řešení, kdy jsem ještě pod jiným jménem řešení a projektu měl sestavu, kde fungoval "publish". Jelikož jsem neměl dost času na to zjistit v čem se to celé liší (udělám to možná později), tak do kopie jsem přenesl všechny zdrojáky, přejmenoval projekt a řešení a upravil na správné hodnoty namespace. A ejhle, začalo to fungovat. Píši Vám to proto, aby jste si někde do své paměti uložili informaci, že problém může být i v nastavení. Osobně si typuji "odkaz". Jeden byl navíc a nevím na co a proč jsem jej tam původně dal. Vím, že se mi k této problematice něco podařilo najít na internetu a něco jsem do té ůvodní verze přidával, ale už nevím co, a na internetu jsem se znova na danou stránku netrefil. Vzhledem k tomu, že blížím k sedumdesátce, tak že jsem to zapoměl, je zcela běžné.
Až budu mít čás. a nebudu řešit "funkčnost" programu, tak se zkusím na to podívat.

 
Nahoru Odpovědět
28.5.2018 7:17
Avatar
Odpovídá na Petr Vocel
Erik Šťastný:28.5.2018 8:41

No a nebylo to právě tím, že staré solution mělo target framework 3.5, který jsi v PC opravdu neměl, nevím proč se ti to vysmálo, nevím jak je to s SDK, ale runtime na nižší než 4.0 již třeba defaultně ve Win opravdu není.

Chápu správně, že jsi zkopíroval tedy jen zdrojové soubory bez nastavení solutionu nebo projektu a to to opravilo? Tudiž předpokládám, že starý solution měl target framework 3.5 a tím, že jsi vytvořil nový a přenesl pouze .cs soubory, tak se tam nastavil target již na verzi frameworku, která byla ve Visual Studii přítomná.

 
Nahoru Odpovědět
28.5.2018 8:41
Avatar
Petr Vocel
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Erik Šťastný
Petr Vocel:28.5.2018 13:17

Ne cesta byla obracená. V novém to nefungovalo, a já jsem to přenesl do (kopie starého řešení). Až na to bude čas, a rozlousknu to, tak se ozvu.Teď se musím věnovat víc správné funkčnosti.

 
Nahoru Odpovědět
28.5.2018 13:17
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 6 zpráv z 6.