Hledáme nového kolegu do redakce - 100% home office, 100% flexibilní pracovní doba. Více informací.
Využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací. Zároveň pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swift
Avatar
Jaroslav Kusák:30. ledna 14:24

Dobrý den, programuji si v C# v konzolové aplikaci hru Snake a potřeboval bych poradit, jak můžu nerušeně během automatického pohybu Hada (např. směrem nahoru) kontrolovat a zaznamenávat, zda uživatel nezadal jiný směr (např. doleva), tedy jak můžu zjistit, zda uživatel do klávesnice během chodu programu něco nezadal (s nějakou logickou proměnnou a Console.ReadKey tohle nepůjde, brzdí to další sekvence příkazů).

Zkusil jsem: Zkoušel jsem si vyhledat, jakými způsoby se to dá udělat a narazil jsem na internetu na knihovnu System.Window­s.Input s třídou KeyBoard, které by potřebné metody nejspíš měla, ale nemůžu k těm třídám dostat přístup, takže nevím, jak to udělat jinak, případně co zadávám špatně.. Za všechny rady budu vděčný, předem děkuji.

 
Odpovědět
30. ledna 14:24
Avatar
Tadeáš Burda
Brigádník
Avatar
Odpovídá na Jaroslav Kusák
Tadeáš Burda :30. ledna 17:33

Príklad ... Tuším sa nato používal Console.KeyAva­ilable ale nejsem si isty už

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+1 bodů
Řešení problému
 
Nahoru Odpovědět
30. ledna 17:33
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Tadeáš Burda
Brigádník
Avatar
Odpovídá na Jaroslav Kusák
Tadeáš Burda :30. ledna 17:34

Vlastne je tu nato úloha a je to tam použite

 
Nahoru Odpovědět
30. ledna 17:34
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.