Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Petr Kasnal
Člen
Avatar
Petr Kasnal:14.2.2021 0:16

Ahoj, mám dotaz ohledně refresh expire JWT tokenu. Aktuálně to dělám, že mám jwt token a refresh token. Na frontendu si kontroluji, zda nevypršel a pokud vypršel provolám api kam pošlu refresh token a vrátí mi to nový jwt token. Vše funguje v pohodě, ale narazil jsem teď na článek, že je lepší dělat tohle přímo na serveru a celkem mě to zaujalo. Myslíte, že je to v pořádku? Při každým requestu na backendu bych se podíval do claimu, jestli náhodou tomu uživateli nevypršel token a pokud ano, tak mu ho sám refreshnu. Jak to děláte vy? Případně je to blbost to tak dělat? Případně dělám .NET Core MVC. Děkuji

Zkusil jsem: Hleda tna googlu a našel jsem většinou spíš verzi co používám já a párkrát tu druhou verzi.

Chci docílit: Správně funkčnosti s JWT tokenem.

 
Odpovědět
14.2.2021 0:16
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Petr Kasnal
Člen
Avatar
Odpovídá na Petr Kasnal
Petr Kasnal:14.2.2021 0:22

Sakra já už vím, kde bude asi problém... Já na serveru sice vygeneruji nový token, ale taky se musí nějak dostat na to klientské zařízení což je na prd...

 
Nahoru Odpovědět
14.2.2021 0:22
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.