Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Jiří Frank
Tvůrce
Avatar
Jiří Frank:19.6.2016 22:16

Zdravím, pustil jsem se do Selenia..
Nějakou kratší dobu si hraji s web drivery, dělám na aplikaci pro částečnou automatizaci jedné web apky.

Hodně starostí a hledání či vytváření oklik by mi ušetřila jedna funkcionalita, kterou jsem nikde nenašel....
V prohlížeči chrome, pokud vím, neexistuje způsob jak dynamicky rozpoznat focuslou záložku. (ve Firefoxu to není problém). Neví náhodou někdo o nějakém řešení? Na internetu jsem nic konkrétního nenašel.
Vím o možnosti vytvoření arraye z ID záložek a focusování podle ID atd., ovšem ve všech takových a podobných řešeních je třeba dopředu znát údaj o tom, na kterou konkrétní záložku se focusnout. Ovšem já potřebuji dynamické řešení, kde se focus bude měnit podle uživatelem otevíraných a náhodně vybíraných záložek.

Btw. jedno řešení bych měl, to obsahuje tahání url a práce na pozadí, ovšem toto řešení se zdá poněkud náročné, nestabilní a především to trvá dlouho..

 
Odpovědět
19.6.2016 22:16
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.