Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
C# .NET + discount 30
Avatar
Tom
Neregistrovaný
Avatar
Tom:18.12.2013 16:06

Ahoj, napsal jsem klikací hru ve Visual Studiu. Už je skoro hotová, ale na konci po vyskočení messageboxu s textem jsi vítěz, chci mít kolonku, kam se napíše jméno, k ní by se přiřadil dosažený čas a společně by se to uložilo do texťáku. Druhý návrh je, že by messagebox zmizel a ve formu by se objevil textbox s tlačítkem ulož. To není problém, v designeru to vytvořím, funkcí visible zviditelním ve správný čas, ale nevím si rady jak ty údaje dostanu do texťáku. Díky moc za rady! https://webshare.cz/…aci-hra1-rar

 
Odpovědět
18.12.2013 16:06
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.