Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount week 30
Avatar
Зайчик
Člen
Avatar
Зайчик:27.2.2013 22:13

Hoj, dělám si aplikaci, na rychlé poznámky jako je u windows 7 ( miniapp ). Narazil jsem na problém, oni to maj řešený nějak prapodivně :D a já nechápu jak a nikdy jsem se s tím ještě nesetkal.

Když zapnete aplikaci rychlé poznámky. Zobrazí se aplikace, která nejde spustit více jak jedenkrát. Pokud kliknete přímo v aplikaci na "+" tak se vytvoří jakýsi další form, úplně stejný, ale v procesech je jen jeden form. :D Jako kdyby žádné tři nebyly ale byl jen jeden. A když se mažou poznámky pomocí křížku tak normálně zmiznou.

No, já to mám řešené tak, že po kliknutí na "+" se mi vytvoří novej form, úplně stejnej jako ten první po spuštění aplikace. V procesech už mám ale formy 2 :D což je špatné. A pokud je zavírám ty formy, tak to jde parádně... pokud nesmažu ten PRVNÍ form, potom se mi vypnou úplně všechny. Nenakopnul by mě prosím vás někdo? Vůbec mě nenapadá za 1. jak udělat, aby v procesech byl jen jeden form a za 2. aby po vypnutí prvního formu se nevypnuly všechny?

Napadlo mě ten první form dát "hide" a vyhodit tam vlastně už druhý, který by sloužil jako první. Tudíž by nešel vypnout ten první, ale to je podle mě blbost, jednak protože potom ty poznámky nevypnu protože já nebudu vědět kdy uživatel vypnul všechny formy i když to by se dalo někde mimo indexovat kolikrát je okno spuštěné, ale na ty procesy vůbec nevím jak...

Předem díky za nápady / odpovědi.

Odpovědět
27.2.2013 22:13
Коммунизм для нашего будущего!
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Зайчик
Člen
Avatar
Зайчик:28.2.2013 11:29

ok tak se mi podařilo nějak vygooglit to schování app ve správcovi úloh teď už se s tím nějak poperu :)

protected override CreateParams CreateParams
    {
      get
      {
        var cp = base.CreateParams;
        cp.ExStyle |= 0x80;
        return cp;
      }
    }
Nahoru Odpovědět
28.2.2013 11:29
Коммунизм для нашего будущего!
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.