Geek tričko zdarma Geek tričko zdarma
Hledáme grafika na pohodovou brigádu v Blenderu nebo programátora na hry v PyGame. Máš zájem? Napiš nám na redakce [zavináč] itnetwork.cz!
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde
Avatar
Libor Sedláček:8. května 9:10

potřeboval bych radu, nebo někoho, kdo dokáže vypracovat script na stažení dat z webových stránek do tabulky v excelu. Jednalo by se pouze o stažení aktuálního stavu hráčského účtu do buňky ze stránek “Tipsportu” i stránek “Fortuny”. Je nutné se pochopitelně na stránky pomocí scriptu nejprve k účtu přihlásit pod uživatelským jménem a heslem a to se mě nějak nedaří.
Uvítám jakékoli rozumné nabídky…

Zkusil jsem: Zkoušel jsem nějaké scraperové pluginy, ale abych měl aktuální stav, tak musím program aktivovat. V mobilu mě potom tabulka aktuální hodnotu neukazuje.

Chci docílit: Chci dosáhnout toho, abych měl v tabulce excelu aktuální hodnoty zůstatku hráčského účtu jak z "Tipsportu", tak i z "Fortuny". Samozřejmě bez toho, abych se musel zvlášť v nějakém prohlížeči přihlašovat...

 
Odpovědět 8. května 9:10
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.