IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Honza
Člen
Avatar
Honza:4.8.2016 15:14

Ahoj, udělal jsem si šablonu (template) pro Expander a kromě drobnějších úprav jsem si do headeru přidal i 2 buttony, jejichž eventy Click bych potřeboval zviditelnit zvenku, abych je mohl odchytávat. Moje představa je taková, že bych chtěl do Expanderu přidat eventy ClickUp a ClickDown, které by byly viditelné při definování expanderu v XAML a já bych na ně mohl navěsit obslužné procedury. Nevíte někdo jak na to? Potřeboval bych popostrčit :) Předem díky.

Zde je část template, kde je definován header expanderu (ten texblock je jen navěšen na moji dependency property pro nastavení textu hlavičky).

<Setter Property="HeaderTemplate">
  <Setter.Value>
    <DataTemplate>
      <StackPanel Orientation="Horizontal">
        <Button x:Name="ButtonDown" ToolTip="Posune panel o jednu pozici dolu" />
        <Button x:Name="ButtonUp" ToolTip="Posune panel o jednu pozici nahoru" />
        <TextBlock FontSize="16" FontWeight="Bold" Margin="15,0,0,0" Text="{Binding (ext:ExtensionProperties.HeaderText),RelativeSource={RelativeSource FindAncestor, AncestorType={x:Type Expander}}}"/>
      </StackPanel>
    </DataTemplate>
  </Setter.Value>
</Setter>
Editováno 4.8.2016 15:15
Odpovědět
4.8.2016 15:14
Snadnou cestou se daleko nedostanete, je tam velká tlačenice...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.