Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

Kvadratická rovnice

C# .NET Formuláře Windows Forms Zdrojákoviště Kvadratická rovnice

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Aplikace slouží k výpočtu reálných kořenů kvadratické rovnice. Počítá s různými variantami (dva kořeny, jeden dvojnásobný, žádný kořen, popřípadě, že se nejedná o kvadratickou rovnici. Je to má první okenní aplikace v C# a vyzkoušel jsem si na ní: práci s prvky formuláře, zamezení změny velikosti okna, dialogové okno, podmínky atd.


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2012.

 

Stáhnout

Staženo 643x (75.77 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

 

Program pro vás napsal Michal Maršálek
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Autor se věnuje programování, hře na kytaru a klavír a sledování seriálů. Mezi jeho znalosti v oblasti počítačů patří HTML5, CSS3, Javascript, PHP, SQL, C#, OOP, základy Pythonu, Cinema 4D a Photoshop.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
miroslavvitula:25.5.2014 9:13

Pokud je tu někdo s androidem, může si stáhnout tuhle aplikaci, která vyřeší rovnice za nej!
https://play.google.com/…apps/details?…

 
Odpovědět 25.5.2014 9:13
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.