Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy

CrazyBall

Hra pro mobilní zařízení, ve které máte za úkol dostat kuličku do cíle. Dráha je vyrobena z různých povrchů, jako led, tráva, beton, ... a tyto mají různé třecí vlastnosti. Kromě klasických panelů je dráha složena z mostů, skokánků, výtahů, schodů, ... Cestu vám budou znepříjemňovat různé překážky (díry v dráze, škodící lahvičky, které obrátí ovládání, ...). Na každé kolo je stanoven čas pro jeho dokončení. Rovněž je možné získávat různé bonusy, jako je navýšení času pro dokončení kola, mince pro možnost vykoupení z konce hry, ...

Ovládání

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Hra se ovládá pomocí rotace mobilního zařízení (Accelerometer) a kliku na display, ten umožní skok.

Citlivost ovládání se dá ovlivnit v nastavení hry, kde je možné nastavit i další vlastnosti, jako hlasitost zvuku, hudby, ...

Hra je vytvořena v Unity a Visual Studio 2019.

Hodnocení poroty

Tento projekt se účastnil soutěže ITnetwork summer 2020.

Porotce Bodů Hodnocení

David Čápka
10 Remake legendárních kuliček na první iPhone. Je zajímavé, jak se často stává, že jsou v ročníku konkurenční hry, např. jednou jsme tu měli dvoje tanky, letos tu máme 2 kuličky. Levely vypadají hodně propracované, gameplay zpestřují efekty, takhle nějak si hru představuji, baví mě prozkoumávat co na mapě je a nechávat se překvapit co bude dál, skvělá práce! :) Tuhle hru bych si koupil.

Samuel Hél
10 3D Hra na Android z pohledu seshora a ovládáním pomocí akcelerometru. Rád vidím, když vývojář využívá u her senzory telefonů. Došel jsem do druhého levelu, kde jsem hned na začátku zemřel, namísto zaplacení pěti penízků jsem dal druhou možnost a objevil jsem se zase u prvního levelu, což jsem nečekal a naštvalo mě to. Peníze po restartu (smrti) levelu zůstávají, což se dá zneužít a penízky nafarmit. Levely jsou bohatě zpracované objekty a je zde i speciální "jídlo", díky kterému se kulička stane větší a nebo smart. Nevím ale, co smart kulička dělá. Stačí pokračovat v levelech, opravit bugy, zhezčit menu, a stane se to plnohodnotnou hrou na mobil.

Michal Čápka
10 Tak to je super, trochu mě to nostalgicky vrátilo do dob, kdy se u nás na gymplu objevil první dotykový iPod a my jsme v zadní lavici mastili podobnou hru celé hodiny. Pak se objevil Super Monkey ball, což byl takový upgrade, který byl už rozhodně zábavnější, právě díky různým power-upům a sběru mincí. Tvoje hra mi přijde přesně jako takový průnik. Moc sem si jí užil, dobrá práce.

Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2020.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 10x (65.09 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

Všechny články v sekci
Zdrojákoviště Unity - 3D hry
Článek pro vás napsal peet.d
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Aktivity (11)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!