Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy

Zombie Hunter

FPS hra, kde musíte najít 5 jerrycan a naplnit generátor. Přitom jak hledáte jerrycans, tak na vás útočí zombie a vy je musíte střílet, jinak vás zabijí. Na projektu jsem pracoval sám.

Programovací jazyky / enginy

  • C#
  • Unity 3D

Další nástroje

  • Clip Paint Studio Pro

3D objekty a 2D obrázky

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Pokud chcete kompletní projekt, tak mi napište prosím do komentáře. Nahraji vám jej na drive, jelikož projekt má tak 1.5GB.

Soutěž

Projekt byl vytvořen do programátorské soutěže ITnetwork summer 2019.

Vyjádření poroty

Porotce Bodů Hodnocení

David Jančík
5 Ze začátku jsem byl ze hry nadšený, z toho co přijde, ale po chvíli mě začala trochu nudit. Krabice by na sobě mohly mít alespoň křížek, aby bylo vidět, že jsou to životy. Na baráku bych očekával, že obchod bude nějak označený, ideálně, aby tam bylo nějaké rozhraní. Chtělo by to více druhů zombíků, nějaké odolnější apod. Podobně by to chtělo i více druhů zbraní (např. sniperku). Mapa byla docela malá a předvídatelná, stačilo vlastně chodit do rohů. Když jsem našel generátor, bylo u něj naspavnovaných několik kanistrů nad sebou, což vlastně způsobilo, že mi celé předešlé hraní teď připadalo zbytečné. Konec byl trochu moc rychlý, jen krátká hláška, čekal jsem, že se něco stane nebo se odhalí nějaká zápletka.

Michal Čápka
8 Graficky a efekty našlapaný kousek, gameplay je ovšem poměrně stereotypní. Hra nemá žádný příběh, člověk se někde narodí a sbírá kanistry. Příběhově mě to moc nenadchlo, i když vše fungovalo po stránce enginu jak má. Celá mapa má jen jednu texturu a bez minimapy tam člověk trochu bloudil a jen sbíral krabice a střílel stále ty stejné zombíky. Myslím, že je zde ještě nevyužitý potenciál. Zážitek ochuzuje chybějící hudba, ta by jinak vykreslovala apokalyptickou atmosféru a způsobila hlubší zážitek. I tak povedená hra, líbila se.

David Čápka
8 Hře nelze v podstatě nic vytknout, vše fungovalo jak má, nápad je to dobrý, zpracovaný také dobře. Jako každý rok má většina her problém s ozvučením, v survival horroru prostě nesmí chybět hudba, to je hned bod dolů a úplně zbytečně. Chození v absolutním tichu prostě není takový adrenalin jako za napínavé hudební kulisy, která by se mohla ideálně ještě střídat podle dramatičnosti (nízký život, velký počet zombíků hodně blízko apod.). Aby hra více oslovila, chtělo by to nějaký příběh, do kterého by se mohl hráč vžít, i kdyby jej třeba jen někdo unesl a probudil se v této podivné lokaci, vyvolalo by to mnohem větší emoční reakci, jak si člověk představí, že najednou zjistí, že je zavřený mezi zombíky, než když se jen spustí nějaká simulace bez možnosti se do hrdiny vžít. Chtělo by to do toho investovat ještě nějaký čas a dodat tomu originalitu. Asi není třeba nic moc měnit na tom jak je to naprogramované, spíš opravdu design příběhu a nyní stereotypního levelu. Hra má více obtížností, ale chybí nějaká challenge proč ji hrát znovu i po dohrání.

Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2019.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 26x (57.49 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

Všechny články v sekci
Zdrojákoviště Unity - 3D hry
Článek pro vás napsal Z9Master
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
zatím nic nedělá
Aktivity (6)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!