Využij akce až 30% zdarma při nákupu e-learningu. Zároveň pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy
Hledáme fulltime koordinátora/ku kurzů. 100% homeoffice,100% časově flexibilní. Mám zájem!
Java week

The Craftsman

V minulé lekci, Unity (C#) Android: Animace draka, jsem se zabýval výměnou hráče jako koule za animovaného draka.

Druhý člen týmu - D0ll0k

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Začínáte se třemi předměty. Kombinováním dvojic předmětů jich postupně můžete odemknout až 43 :) Blbinka na pár minut, kterou vás, doufáme, pobavíme. Váš úkol je prostý - vyšplhat se stromem předmětů (a defacto příběhu) až k poslednímu, závěrečnému předmětu. Poznáte jej :D

Hra je v Angličtině i Češtině.

Hodnocení poroty

Porotce Bodů Hodnocení

David Jančík
6 Líbí se mi nápad, akorát by to chtělo možná trošku oživit. Když se člověk po chvilce v rámci tvorby kombinací sekne, tak dojde k tomu, že se je začne snažit tvořit opravdu čistě náhodně. Proto bych do hry vložil například něco jako hinty, které by hráče po chvilce naváděly k tomu, co s čím použít.

Tomáš Bitter
6 Líbí se mi grafické zpracování a nápad hry, jejíž pointou je kombinace různých předmětů. Bohužel však pro mě postrádá jakýkoliv hlubší smysl a kombinace později postrádají kreativitu. Ke konci už došlo i k tomu, že jsem kombinace zkoušel čistě pouze náhodně.

Michal Čápka
6 Pěkně graficky zpracovaná hra s hezkým nápadem. Líbily se mi i interní vtípky s kamenem :). Bohužel se i pro mě hra po chvilce hraní stala stereotypní a vytvořit nové předměty mi dělalo větší a větší problém. Nevím, jestli se v rámci dosažení všech 43 předmětů musí zkombinovat opravdu všechny předměty (jako i základní voda, země, oheň), ale možná by i mohlo pomoci, kdyby pak předměty, které již později nemají žádné využití, jednoduše z inventáře mizely, aby pak hráče zbytečně nemátly.

V příští lekci, Unity (C#) Android: Nové UI, zkusíme další způsob vytvoření menu.


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2019.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 15x (18.87 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

Předchozí článek
Unity (C#) Android: Animace draka
Všechny články v sekci
Zdrojákoviště Unity - 2D hry
Článek pro vás napsal krepsy3
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Autor se učí programovat zde na itnetworku, zatím zejména jazyk C#. Znalosti chce mít ucelené, proto při vývoji aplikací studuje potřebné funkce do hloubky. Vyzná se v programování ve hrách, jako je Minecraft či Ricochet.
Aktivity (5)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!