Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Aktualizovali jsme Zásady zpracování osobních údajů. Pokračováním užívání sítě projevíte souhlas s těmito podmínkami. Tuto zprávu můžete nyní zavřít.
java week + discount 50

Durine

Nuže jedná se o opravdovou kravinku. :) Hledáte schované tlačítko. Zatím jsem vymyslel 2 vodítka - změní se Vám kurzor myši, když jste na správné pozici. A vidíte rozdíl Vaší pozice a pozice toho tlačítka - snažíte se tedy dosáhnout pozice 0, 0,... Jíž kreslím obrázky - takže se dočkáte i lepší grafiky,... :)


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2012.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 302x (66.66 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

Všechny články v sekci
Zdrojákoviště C# .NET - Okenní aplikace Windows Forms
Článek pro vás napsal matesax
Avatar
Uživatelské hodnocení:
1 hlasů
Aktivity

 

 

Komentáře

Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
David Čápka:20.5.2012 9:20

Dal bych tam nějakou toleranci okolo toho bodu, přesně na pixel to jde občas velmi špatně, má senzitivita myši hýbe o spíše o 2 pixely. Navíc je to dost nudné, nic ti nebrání v tom udělat si druhý průhledný form s nějakou postavou, která ti bude skákat po ploše a na tu klikat.

Odpovědět
20.5.2012 9:20
One of the most common causes of failure is the habit of quitting when one is overtaken by temporary defeat.
Avatar
matesax
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na David Čápka
matesax:20.5.2012 9:27

To jsem také chtěl - něco dost podobného, ale nedokáži skloubit Cursor.Position a blabla.Location. Pozici myši to totiž bere podle velikosti obrazovky - tedy mimo form, ale location něčeho je ve formu,...

 
Odpovědět
20.5.2012 9:27
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na matesax
David Čápka:21.5.2012 17:46

Ale já myslel mít 2 formy, jeden velký s aplikací a druhý malinký bez borderu a s průhledným pozadím. Tomu bys nastavoval pozici náhodně pomocí vlastnosti Location. Na formu stačí odklikávat OnClick událost a dát mu always on tom :)

Odpovědět
21.5.2012 17:46
One of the most common causes of failure is the habit of quitting when one is overtaken by temporary defeat.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.