IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Dělitelnost

Zpět

Upozorňujeme, že diskuze pod našimi online kurzy jsou nemoderované a primárně slouží k získávání zpětné vazby pro budoucí vylepšení kurzů. Pro studenty našich rekvalifikačních kurzů nabízíme možnost přímého kontaktu s lektory a studijním referentem pro osobní konzultace a podporu v rámci jejich studia. Toto je exkluzivní služba, která zajišťuje kvalitní a cílenou pomoc v případě jakýchkoli dotazů nebo projektů.

Komentáře
Avatar
Petr Pěnička:23.10.2018 21:20

Bylo by možná super, kdybych věděl jak to nastavit :/

 
Odpovědět
23.10.2018 21:20
Avatar
Martin Baroš:28.11.2021 10:08

Napadlo mě, že se to dá zefektivnit tím, že by se testovala čísla jen do poloviny dělence. Protože cokoliv většího než jeho polovina nemůže být jeho dělitelem. A také jednička a dělenec samotný se testují zbytečně, protože to jsou samozřejmí dělitelé.

for (int delitel = 2; delitel <= delenec / 2; delitel++)
  {
    if ((delenec % delitel) == 0)
      printf("%d\n",delitel);
  }

Nerozumím příkazu "system("pause > nul");". Chápu, že slouží k tomu, aby se výstup hned nezavřel, ale nestačí k tomu "getchar()"?

 
Odpovědět
28.11.2021 10:08
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.