NOVINKA - Online rekvalifikační kurz Python programátor. Oblíbená a studenty ověřená rekvalifikace - nyní i online.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze – Tetris v C# .NET WPF

Zpět

Upozorňujeme, že diskuze pod našimi online kurzy jsou nemoderované a primárně slouží k získávání zpětné vazby pro budoucí vylepšení kurzů. Pro studenty našich rekvalifikačních kurzů nabízíme možnost přímého kontaktu s lektory a studijním referentem pro osobní konzultace a podporu v rámci jejich studia. Toto je exkluzivní služba, která zajišťuje kvalitní a cílenou pomoc v případě jakýchkoli dotazů nebo projektů.

Komentáře
Avatar
Neaktivní uživatel:10.9.2018 19:09

Dojem z první hry (na zdroják jsem se ještě nedíval):

  • deformované dílky (v náhledu se zobrazí s poměrem stran asi 1:2, v poli pak ca 2:3 až 3:4)
  • trochu zasekané – jednou jsem pohnul s ležícím dílkem, jindy se místo rotace posunul nahoru, další se zaseknul ve vzduchu (což byl předposlední v té hře :-) )

Ale tak já jsem zatím Tetris nezkoušel, takže nevím, jak je to složité :-).

Odpovědět
10.9.2018 19:09
Neaktivní uživatelský účet
Avatar
Radek Němec
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Neaktivní uživatel
Radek Němec:10.9.2018 19:44

Čau, no tak nevím. Dával jsem to dost lidem, aby to otestovali a zkusili, jestli jsou někde problémy. Nevím..
Jestli myslíš ty deformovaný dílky, jak se ukazuje následující obrazec, tak to tak má být. Myslím, že jsem měl stejnou velikost, ale protože to nevypadalo moc dobře, tak jsem tu velikost změnil. Jinak jak píšeš trošku zasekané. Mně osobně se to teda neseklo. Ale díky za připomínky, až bude čas, tak na to určitě mrknu :)

Odpovědět
10.9.2018 19:44
Každý problém má své řešení!
Avatar
Martin Voplakal:17.9.2018 16:21

Moc hezká práce. Několikrát jsem si to zahrál a ta grafika je taky dobrá jen mi tu někde chybí tlačítko resetovat hru.
Jen tak dál ;-)

 
Odpovědět
17.9.2018 16:21
Avatar
Ondřej Bilynský:20.3.2020 22:04

Oceňuji zvukové efekty a grafiku!

 
Odpovědět
20.3.2020 22:04
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.