IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze – Card dungeon

Zpět

Upozorňujeme, že diskuze pod našimi online kurzy jsou nemoderované a primárně slouží k získávání zpětné vazby pro budoucí vylepšení kurzů. Pro studenty našich rekvalifikačních kurzů nabízíme možnost přímého kontaktu s lektory a studijním referentem pro osobní konzultace a podporu v rámci jejich studia. Toto je exkluzivní služba, která zajišťuje kvalitní a cílenou pomoc v případě jakýchkoli dotazů nebo projektů.

Komentáře
Avatar
Filip Burdiliak
Tvůrce
Avatar
Filip Burdiliak:1.1.2020 21:53

ďakujem za vaše pripomienky, hra je v tomto stave lebo som ju nestihol dokončiť, tak som ju odovzdal bez pár fíčurov ako je napr.: shop,level up zbraní,schopnosti a viac colectable charakterov na odomknutie a upgrade. ak ešte nájdem zdrojáky mám v pláne hru dokončiť a urobiť developing blog.

Odpovědět
1.1.2020 21:53
code => love => life
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.