IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Lekce 13 - Student IT na střední - Maturita a konečný pohled na studium

Zpět

Upozorňujeme, že diskuze pod našimi online kurzy jsou nemoderované a primárně slouží k získávání zpětné vazby pro budoucí vylepšení kurzů. Pro studenty našich rekvalifikačních kurzů nabízíme možnost přímého kontaktu s lektory a studijním referentem pro osobní konzultace a podporu v rámci jejich studia. Toto je exkluzivní služba, která zajišťuje kvalitní a cílenou pomoc v případě jakýchkoli dotazů nebo projektů.

Komentáře
Avatar
Snorlax
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Pluhtík
Snorlax:6.8.2017 21:10

Souhlas no... ale zas jsem slyšel že pak bakalářka je taky docela jinej level. a tam to taky všichni ví :D

Odpovědět
6.8.2017 21:10
Kdo chce pochopit, pochopí. Kdo dělá že chce pochopit, může pouze dělat, že pochopil...
Avatar
Pluhtík
Člen
Avatar
Odpovídá na Snorlax
Pluhtík:6.8.2017 21:58

To nemůžu posoudit :D ale jestli je na vysoké každý semestr zkouška velká jako malá maturita a potom mám v jedné zkoušce dokázat vše, co jsem se naučil za posledních 6 semestrů, tedy 6 maturit, tak si to dovedu představit :D

 
Odpovědět
6.8.2017 21:58
Avatar
Snorlax
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Pluhtík
Snorlax:6.8.2017 22:18

bohužel tomu není tomu tak vždy a všude. jako je je celký rozdíl mezi IT sš, platí to i mezi vš. Troufám si říct že jsem neměl jednoduchou sš, ale pak jsem šel fakt na jendoduchou vš a tam jsem se vůbec na zkoušky neučil (kromě matiky) :D

Odpovědět
6.8.2017 22:18
Kdo chce pochopit, pochopí. Kdo dělá že chce pochopit, může pouze dělat, že pochopil...
Avatar
Neaktivní uživatel:11.7.2018 8:39

Dostal jsem se k téhle sérii před pár dny a už nemám co číst. Vážně LUXUSNĚ píšeš.
A vážně nechceš prozradit, kam jsi chodil? Docela by mi to pomohlo při rozhodování (ještě ani nevím jestli mi vydrží IT, ale tvá škola rozhodně patří mezi přijatelné až skvělé možnosti – to jako že je pořád nadprůměrná aspoň podle tvého svědectví).

Díky za všech 13 článků!!!

Odpovědět
11.7.2018 8:39
Neaktivní uživatelský účet
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 14.