NOVINKA: Získej 40 hodin praktických dovedností s AI – ZDARMA ke každému akreditovanému kurzu!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: 3D animace

V předchozím kvízu, Test znalostí C# .NET online, jsme si ověřili nabyté zkušenosti z kurzu.

Jak se ti líbí článek?
Před uložením hodnocení, popiš prosím autorovi, co je špatněZnaků 0 z 50-500
Jak se ti kurz líbí?
Tvé hodnocení kurzuZnaků 0 z 50-500
Aktivity
Avatar
magic44
Tvůrce
Avatar
magic44:9.11.2013 12:01

Nemá tady někdo zkušenosti s animacemi? Po útrapách jsem udělal v Blenderu 2.67 model s jednoduchou animací chůze. Podle: https://www.youtube.com/watch?… . V XNA používám Skinning Sample od M: http://xbox.create.msdn.com/…kinned_model . Animace ve hře funguje, ale místo chůze se tam jenom nějak plácá. Nemůžu přijít na chybu (zkusil jsem stáhnout hotovou animaci z netu a ta v kódu funguje).

Odpovědět
9.11.2013 12:01
Moudrý člověk nechce být lepší než ostatní, ale lepší, než byl sám včera.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.