NOVINKA - Online rekvalifikační kurz Python programátor. Oblíbená a studenty ověřená rekvalifikace - nyní i online.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Hledání min - roblém s 2d polem

V předchozím kvízu, Test znalostí C# .NET online, jsme si ověřili nabyté zkušenosti z kurzu.

Aktivity
Avatar
Haku
Neregistrovaný
Avatar
Haku:26.6.2013 15:15

Zdravím, snažím se naprogramovat hledání min. Již dlouho se snažím přijít na to, co stím, ale bohužel na nic nepřicházím.

První problém: Pole, kde je alespon jeden index 0, se sice vykreslí, při kliknutí to sebere souřadnice, ale po kliknutí už to dál nevykreslí.
př když kliknu na pole[0,1] nebo [0,0] nebo [5,0] mělo by se vykreslit bila kosticka( jakože je políčko odhalené), ale nic. Při tom na začátku se tam vykreslí neodhalená kosticka.

Druhý problém: Při pravém kliknutí by se měla vykreslit červená kosticka( vlajecka) a když na ní kliknu znova, mela by se vlajecka zrusit a vykreslit znovu původní políčko. To vlastně funguje, ale jenom na některých políčkách, nechápu proč to nejde všude.

Třetí problém: Je blikání grafiky, doublebuffering mi nějak nefunguje, viz kod. :D

Vykreslování probíhá tak, že projedu cyklusem pole a podle hodnot, ktere tam jsou vykresluji, viz kod.

Ještě přiložím exe soubor pro zkoušku.

Array.cs http://pastebin.com/8KhcJh46
Form1.cs http://pastebin.com/HNv4QPDK

exe http://www.filedropper.com/hledanimin

Děkuji

 
Odpovědět
26.6.2013 15:15
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.