IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
nodik
Člen
Avatar
nodik:1.1.2014 20:46

Zdravím,
v průběhu minulých dní jsem vás informoval o nově rozbíhajícím se hostingu s možností sponzorovaného hostingu. Tato nabídka stále přetrvává.

Během Silvestra jsem dodělal poslední úpravy a začal pracovat na objednávkovém systému. Hosting je nyní oficiálně spuštěn: sapps.cz.

Objednávky
Veškeré žádosti o sponzoring a objednávky placeného hostingu prosím směřujte přes kanál podpory na webu. Než se dodělá objednávkový systém bude to přes podporu.

Překvapení
Jak již jsem zmiňoval v minulém příspěvku rozhodl jsem se udělat soutěž o .eu domény. Momentálně je to sice pouze pro .eu, ale na konci ledna uděláme další tentokrát o .cz. Vítězem(zi) se stanou ti, kteří vymyslí nějakou vtipnou anektodu, jakoukoliv formou a zašlou nám ji přes chat podpory. Výherce dostane .eu domény i s hostingem na 1 rok!

Hodně štěstí v novém roce a co nejméně výpadků přeje, sApps.

 
Odpovědět
1.1.2014 20:46
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.