Diskuze: Notebook umřel?
V předchozím kvízu, Online test znalostí Technického vybavení PC (expert), jsme si ověřili nabyté zkušenosti z kurzu.

Člen

Zobrazeno 11 zpráv z 11.
//= Settings::TRACKING_CODE_B ?> //= Settings::TRACKING_CODE ?>
V předchozím kvízu, Online test znalostí Technického vybavení PC (expert), jsme si ověřili nabyté zkušenosti z kurzu.
Nejspis jen odesel disk, zkus jinej nebo to hod nekde do servisu.
A rozhodne novej disk ber SSD, plotnak do notebooku nechces, brzdi to pak celej notas.
Jak psal Luboš, můžeš dát HDD do servisu, oprava stojí pár tisíc
korun. A pro příště doporučuji používat cloudova úložiště například
Dropbox, Google drive, iCloud nebo Skydive.
Viz https://www.itnetwork.cz/…leni-souboru
To hlavní mám v Google Drive nebo Dropbox. Mám to i na USB. Ale mám tam i staré fotky, které možná ulozené nejsou. Nejsem si jistý. Proto bych rád data zachránil. Ale o práci naštěstí nepřijdu.
Pokud odesel disk, tak leda to nekam dat na obnovu dat, ale bejva to celkem drahy.
Co to je?
V zásadě je to takové vylepšené cloudové úložiště, které ti dovoluje ukládat více verzí souborů, různě mezi nimi přecházet dle libosti, popisovat proávděné změny... jako úložiště binárních souborů to asi moc využití nemá, ale na programování asi nic lepšího nenajdeš.
Asi nejjednodušší je si zřídit účet na GitHubu (zejména pokud tvoje kódy nepodléhají NDA či něčemu podobnému) a začít experimentovat.
Zobrazeno 11 zpráv z 11.