NOVINKA - Online rekvalifikační kurz Python programátor. Oblíbená a studenty ověřená rekvalifikace - nyní i online.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Funkce, kterou se snažíš použít je dostupná pouze pro registrované uživatele. Buďto se přihlas nebo si zdarma vytvoř nový účet.
Avatar
Matej
Člen
Avatar
Matej:3.6.2014 14:02

Zdravim , mam script

var video = document.querySelector("#videoElement");

navigator.getUserMedia = navigator.getUserMedia || navigator.webkitGetUserMedia || navigator.mozGetUserMedia || navigator.msGetUserMedia || navigator.oGetUserMedia;

if (navigator.getUserMedia) {
    navigator.getUserMedia({video: true}, handleVideo, videoError);
}

function handleVideo(stream) {
    video.src = window.URL.createObjectURL(stream);
}

function videoError(e) {
    // do something
}

Vyhodi mi to prompt na suhlas "natacania" , dokonca mi aj v chrome svieti na lbost ze sa pouziva kamera , ale obraz mi to neukazuje ,

Vie dakto co s tym je popr co je natom zle? Dik za odpovede

 
Odpovědět
3.6.2014 14:02
Avatar
Matej
Člen
Avatar
Matej:3.6.2014 19:10

problem vyrieseni >D az na IE kde to nejde vobec a v konzole ani nic nehlasi ziadny error ... :D

 
Nahoru Odpovědět
3.6.2014 19:10
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.