Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount 30 + hiring

Diskuze: Xampp - mysql - Cannot create file xampp-control.ini Přístup byl odepřen

Aktivity
Avatar
David
Člen
Avatar
David:13.4.2020 16:42

Aho, ikdyž mám xampp používám asi už měsíc, včera mi začal dělat problémy: https://imgur.com/avRWXdb. Zkusil jsem rněkteré postupy na přepis configu z různých fór ale problém se nepodařilo vyřešit. Takže jsem to vyřešil starým dobrým způsobem, odinstaloval a nainstaloval. Teď mi už mysql jede, vždy když ho zapnu musím vybrat jazyk: angličtinu nebo němčinu a také při ukončování programu po té co dám stop se mi ukáže https://imgur.com/plIpPS4 a také toto https://imgur.com/a/sEzGKW2, potom musím chvíli čekat na odpověď programu a za asi 20 sekund ukončit program.
Šlo by to nějak spravit do normálu? Díky

Editováno 13.4.2020 16:45
 
Odpovědět
13.4.2020 16:42
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Jakub Žák
Člen
Avatar
Odpovídá na David
Jakub Žák:11.6.2020 11:56

XAMPP si nemůže uložit své nastavení do INI souboru, protože k němu nemá přístup pro zápis.

Proto je nutné dělat při každém spuštění konfiguraci.

Nahoru Odpovědět
11.6.2020 11:56
Kuba je ajťák. Buď jako Kuba.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.