Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Začátečnice hledá někoho na pomoc s konfigurací mailcatcheru v scotchboxu, smtp a jiných drobností..

Aktivity
Avatar
Bebbana
Člen
Avatar
Bebbana:20.11.2015 11:53

Ahoj, prosím, najde se nějaká ochotná duše z Prahy, co mi pomůže s nastavením odesílání emailu z aplikace? Ve vývoji používám vagrant scotch box, a dostala jsem za ůkol zprovoznit zachytávání emailu odesílaných z aplikace (online učetnictví). Nicméně jsem úplná začátečnice a tohle jsem nikdy předtím nedělala, tak nechci něco zkazit a proto bych potřebovala někoho, kdo už má s timhle zkušenosti a pomohl by mi. Nejlépe osobní schůzka příští týden. p.s. Mailcatcher už je nainstalován, nicméně nic nezachytáva. Potřebuju to už posunout do zdárného konce. P.s.2 - bylo by fajn, kdyby dotyčný uměl dobře php, mám pár dotazů i mimo nastavení emailu. Napište sem do vlákna, nebo klidně PM. Děkuji!

 
Odpovědět
20.11.2015 11:53
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.