IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Míra
Člen
Avatar
Míra:10.10.2015 20:13

Zdravím všechny,
začínám více věnovat marketingu, ale rád bych na to šel správně. Může mi tady někdo doporučit vhodnou literaturu se kterou začít? Zatím jsem víceméně "nepolíbený" (mám za sebou akorát Kiršovo email marketing a pár jeho videí, což mě tímhle směrem nakoplo).

Nejde mi ale jen o email marketing, zajímají mne všechny jeho formy (takže i mimo internet), jenže nevím za jaký konec to vzít. Takže - víte o nějakých knihách, eboocích nebo videích, co by mě hodily na správnou cestu?

Předem díky za všechny reakce!

 
Odpovědět
10.10.2015 20:13
Avatar
Odpovídá na Míra
Michal Kopeček:19. května 11:22

Ahoj, co se literatury týče, tak můžu určitě doporučit Ogilvy o reklamně v digitálním věku. :) Jinak zkus mrknout na články na této stránce https://www.forecom-solutions.com/cs/blog?… Má celkem široké pokrytí různých forem marketingu, takže si myslím, že se určitě něco zajímavého dozvíš a přiučíš. :)

 
Nahoru Odpovědět
19. května 11:22
Avatar
Lukáš Holubík:17. června 10:33

Kdyby jste potřeboval poradit, obraťte se na www.grou.cz ;)

Doporučuji

 
Nahoru Odpovědět
17. června 10:33
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.