IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Dominik Pelej:6.10.2018 20:54

Prosím vás, našel by se tu někdo kdo by mi byl ochotný poradit, jak vložit nějakou platební bránu do šablony wordpress? Tím způsobem aby byla nezávislá na té šabloně. Problém je v tom, že když tam bránu vložím, spáruje se s tím a když má proběhnout platba, stránka chce kontaktní údaje jako je jméno, adresa atd.. což já nechci , potřebuji aby tam ta brána byla nezávisle a byla funkční. Pro wordpess ne pro woocomer. Děkuji moc za případné rady..

 
Odpovědět
6.10.2018 20:54
Avatar
Hando
Člen
Avatar
Odpovídá na Dominik Pelej
Hando:7.10.2018 0:06

Je nutné vložit stejnou věc do 3 různých témat? Tvůj popis problému není nic moc, navíc integrace platebních bran není jen o šabloně - šablona je věc rozložení, vzhledu atd.
Musíš mít smlouvu s poskytovatelem brány (či bankou) atd. Navíc moduly pro platební brány většinou bývají placené doplňky. Tohle ti zdarma asi nikdo nezařídí...

 
Nahoru Odpovědět
7.10.2018 0:06
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.