Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Honza
Člen
Avatar
Honza:12.7.2016 13:20

Ahoj, chtěl bych vás poprosit o radu ohledně adMob od Google, nevím jestli jsem něco udělal špatně a nebo to je u adMob standardní.

Mám free iOS aplikaci a vzhledem k tomu že skončil reklamní systém iAd provozovaný Applem, byl jsem konečně donucen přejít na AdMob. Prozatím jsem to implementoval jen u jedné aplikace abych viděl jestli se to vyplatí. Sice jsem nečekal zázraky, ale až tak špatný výsledek mě překvapil.

Jde o to že denní počet požadavků na zobrazení reklamy se pohybuje pouze mezi 50 - 80 kusy. Přitom u iAd které měly obecně špatnou pověst ohledně zobrazování to bylo kolem 2 000 denně.

Aby to bylo možné trochu porovnat, tak něco málo o mé aplikaci: jedná se o universal aplikaci (pro iPhone a iPad) která má odhadem 30 000 aktivních uživatelů (to je počet lidí kteří si během prvního týdne stáhli aktualizaci ve které byly reklamy Admob implementovány). Drtivá většina uživatelů (hodně přes 90%) je z USA.

Otázka je jestli jsem něco blbě implementoval a nebo jestli jsou AdMob takhle mizerné. Impressions mám 100% ale ty requesty jsou tristní.

Díky

Odpovědět
12.7.2016 13:20
Snadnou cestou se daleko nedostanete, je tam velká tlačenice...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.