BF Summer sales
Pouze tento týden sleva až 80 % na HTML & CSS a JavaScript
80 % bodů zdarma na online výuku díky naší Letní akci!
Avatar
Sub zero z mortal combat :22.1.2017 17:41

Ahoj

Chystám se na projekt združeného komunitního financování pro Poker,poč. hry, burzovní makléřství , případně cestování a další oblasti...prostě vytvořit funkční komunitu v oblastech které mě zajímají , sdružit jí pod jeden prapor. Hledám stejné nadšence.... jelikož mám ve všech oblastech povrchové znalosti považuji se spíše za mozek a spojovací bod. Zde bych chtěl najít především odborníky kteří mi pomohou vizi realizovat skrze webové rozhraní ve funkční ekosystém který bude prospěšný nejen pro členy ale lidi kteří jej budou pomáhat udržovat.

K realizaci budu potřebovat kodery web stránek,(případně i testery) autory článků , "velitele sekcí" , sponzory , právníka :) , vše pro začátek z řad přátel , nových přátel a nadšenců :D

Na investice nemám ale určitě se pokusím i nějaké případně získat :) mým úkolem je peníze naopak případně časem získat ....fb byl taky zadarmo ze začátku.....vše chci skombinovat tak aby to neokrádalo vzniklou komunitu ale aby to zároveň motivovalo lidi ji nadále spravovat.

Vše už existtuje ,vše bylo vymyšleno ....já vím, chci to udělat levněji a lépe právě na základě nadšenců.....pokud to přeroste do větších rozměrů peníze přijdou sami...vše závisí především na velikosti komunity a její spokojenosti. Mám par myslím si inovativních myšlenek a hlavně kreativního ducha, věřím že by bylo možné něco takového vytvořit i jen tak ze zábavy na koleně. Minimálně mi to přinese zas nějakou zkušenost do života a kdyby to opravdu fungovalo tak těm co vytrvají a budou přínosem i peníze :D

Budu se snažit nastavit vše tak aby se v komunitě orientoval především každý kdo umí trochu anglicky. Super by byla i možnost nějaké jazykové konverze aby to bylo časem i pro ty anglicky nenadané. Dále nastavit co možná nejvíce možností jak stránku fin. podpopřit ale přitom neždímat uživatele.

Začal jsem dnes .....myšlenkou ....:) a hodlám to zkusit dále takže nejsem aktuálně daleko . Takže pokud je tu někdo kdo nemá cíl a chce ho , můžu mu ho dát , BIAc = brothers in arms community

Zde hledám hlavně machry přes HTML5, css3 kteří by mi pomohli dát do kupy nějakou dynamicky se rozvíjející situ. Základem myšlenky je vytvořit spojený web ale rozložený na několik sekcí který bude členům pomáhat především se získáním prostředků na jejich zábavu. Nehodlám se o tom tady příliš rozepisovat nejsem tu abych předával myšlenky ale hledám lidi co mi pomohou je přetvořit ....

Pro začátek jsem založil nějaké kontakty :
Fb: BIAc
web: http://biac.mysteria.cz/
mail: biac@post.cz

Pokud by měl někdo zájem něco takového spoluvytvářet dodám informace nebo stačí sledovat a časem se přidat. Ale ti co sedí na prameni budou mít samo sebou výhody a možnost vše ovlivnit

PS: Podvodníci, sociopati a lenošivý snílci a arogantní chytrolíni mě nezajímají :) Budu se snažit tyto lidi odfiltrovat. Pokud je někdo odborník ale trochu sociopat pokusím se to překousnout a vycházet sním :D....ono často ti nejlepší IT nejsou zrovna králové večírků ale většinou jsou aspoň ve skrytu fajn lidi :D Sám jsem od všeho trochu a pár IT kamarádů mám...:)

Je to začátek nic víc ale nic míň :P

 
Odpovědět
22.1.2017 17:41
Avatar
Odpovídá na Sub zero z mortal combat
Matúš Petrofčík:22.1.2017 17:47

Prečo o sebe niečo nenapíšeš, ani nevieme tvoje meno, nič. Neverím ti ani prd :)

Pre nabídky je tu toto: http://www.itnetwork.cz/…a-prace-v-it

Nahoru Odpovědět
22.1.2017 17:47
obsah kocky = r^2 ... a preto vlak drnká
Avatar
Odpovídá na Sub zero z mortal combat
Neaktivní uživatel:22.1.2017 17:55

Chci tým 20 lidí a nemám vůbec peníze. Takže vy mi něco vytvoříte, a časem z toho možná něco dostaneme. Třikrát hurá!

Nahoru Odpovědět
22.1.2017 17:55
Neaktivní uživatelský účet
Avatar
Petr Čech
Redaktor
Avatar
Petr Čech:22.1.2017 18:30

PS: Podvodníci, sociopati a lenošivý snílci a arogantní chytrolíni mě nezajímají :) Budu se snažit tyto lidi odfiltrovat. Pokud je někdo odborník ale trochu sociopat pokusím se to překousnout a vycházet sním :D....ono často ti nejlepší IT nejsou zrovna králové večírků ale většinou jsou aspoň ve skrytu fajn lidi :D Sám jsem od všeho trochu a pár IT kamarádů mám...:)

Pokud chceš, aby lidi pracovali zadarmo, nikoho jiného neseženeš. Žádný příjemný IT mág se ti nepřihlásí, aby na tebe makal zadarmo, na to můžeš vzít jed. Také si dej pozor na to, jak se prezentuješ. V tvém příspěvku a u tebe na webu jsem našel tolik gramatických hříchů, že s tvým projektem nechci mít nic společného, kdo by chtěl pracovat pro někoho, jehož prezentace by dostala přinejlepším za 4 jako diktát.

Základní znalosti AJ

Dobře, to, že máš velice základní znalosti AJ bys měl respektovat a nedávat ji na web, který mě odradil ještě víc. To je úroveň AJ možná A2? Třeba imperativ "work on it" bych řekl, že má zcela určitě být Working on it.

Nahoru Odpovědět
22.1.2017 18:30
the cake is a lie
Avatar
Sub zero z mortal combat :22.1.2017 18:33

Ahoj milí redaktoři :D

 
Nahoru Odpovědět
22.1.2017 18:33
Avatar
Odpovídá na Petr Čech
Sub zero z mortal combat :22.1.2017 18:43

Děkuji za přinosnou kritiku i když negativní :) Zejména poslední reakce je velice přínosná. Ujištuji tě milí Petře, že s přístupem jaký máš k tomu co jsem tu na koleně vytvořil z torza jednoho starého webu během pojídání sekané k večeři jsi mi ukázal, že jsi natolik profesionální a společensky vyzrálý IT predátor :D s kterým nemám nejspíše šanci spolupracovat (leda za peníze). S angličtinou i se vším co jsi napsal plně souhlasím ;)

 
Nahoru Odpovědět
22.1.2017 18:43
Avatar
Sub zero z mortal combat :22.1.2017 18:44

Dále to ukázalo že to stojí lidem za přečtení, což beru jako dobré znamení ;)

 
Nahoru Odpovědět
22.1.2017 18:44
Avatar
Odpovídá na Sub zero z mortal combat
Marek Chalupa:22.1.2017 18:54

Nicméně ty jsi nám to neukázal... I přes to, že tak o sobě píšeš.

 
Nahoru Odpovědět
22.1.2017 18:54
Avatar
Petr Čech
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Sub zero z mortal combat
Petr Čech:22.1.2017 19:07

Milý. Dávej si na pravopis pozor, takováto chyba na úrovni základní školy spousty lidí odradí, i kdyby měli zájem, omluva neexistuje ;).
Jinak tě mohu ujistit, že společensky vyzrálý nejsem :D.
A pokud víš, že je ten web špatný, prostě ho nedělej. Nebo použij něco hotového, třeba Wordpress a Češtinu.
Mimochodem, prozradil bys nám, kolik ti je let?

Editováno 22.1.2017 19:07
Nahoru Odpovědět
22.1.2017 19:07
the cake is a lie
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
mara
Člen
Avatar
Odpovídá na Sub zero z mortal combat
mara:22.1.2017 19:18

Ahoj,
Jsi moc naivní. Ten, kdo to umí, tak bude programovat sám, aby z toho něco měl. Takže se ti maximálně přihlásí pár amatérů, kteří jsou na tom ještě hůř než ty.
Nic ve zlém, ale s tímto stylem jednání tam nebudeš mít už vůbec nikoho.

Nahoru Odpovědět
22.1.2017 19:18
Co na srdci, to na Facebooku
Avatar
Sub zero z mortal combat :22.1.2017 20:29

Já se ale zatím nesnažím působit profesionálně. Stylem jakým jsem to napsal dělám pravý opak, máte pravdu :) . Je mi jasné že 99% lidí tady bude negativních, neochotných, nepříjemných. Nic neporadí a budou jen kritizovat a řešit prkotiny o které tu vůbec nejde. Ti co se chytnou budou jiní .........Přesně tak...naivkové a nebo lidi co umí ještě méně než já (a teoreticky, čistě hypoteticky :D webový mág, kterého to bude zajímat jak to chci provést a bude se chtít svést a né jen mě vysát a utéct :D ). S těmi se už ale dá alespoň spolupracovat zadarmo :D Nebudou tolik konfliktní, povyšovat se nad druhé. Budou se paplat od začátku stejně jako já. Já nemám hluboké znalosti v IT,můžu si to zkusit udělat postupně sám, nebo zkusit sehnat investory a zadat práci, ale vytvořit to od začátku s okruhem lidí kteří jsou kompaktní je mnohem lákavější. Nebude to téměř nic stát a byla by to obrovská zkušenost pro všechny. Já mám v hlavě jen představu jak by to mohlo podle mě fungovat ale nemám schopnosti to realizovat. Proto potřebuju další lidi...oni jsou zase třeba mágové ve tvorbě webu ale nakonec ani nevědí co chtějí udělat ...Pak tu je zase třeba grafický designér který ale neumí programovat atd. atd ...chci se spojit. Když tu najdu 0 nic se nestane, zkusil jsem to. Nepotřebuju 20 kteří mně budou v konečném výsledku k ničemu, bo se hned rozhádají nebo to krachne kvůli penězům apod. Chci být transparentní upřimný a hledat lidi s kterýma to půjde.....Kteří vydrží se mnou a já snimi :P Věřím že pár by se jich molo najít ....mezi kamarády které už mám se jich taky pár najde, ale chci zkusit všechno, panečku to by byla jízda....udělat něco jako FB, counterstrike 1.6 z fleku :P Tyhle věci většinou potřebují nápad, spíš než nějaký hluboký skill v něčem ;)

K těm negativům co jste mi tu napsali a případně ještě napíšete....:D
Arnold's 6

No harm guys, thanks anyway ;)

 
Nahoru Odpovědět
22.1.2017 20:29
Avatar
Petr Čech
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Sub zero z mortal combat
Petr Čech:22.1.2017 20:46

Já se tě snažím poslat z nebeských výšin zpět do reality. Nikdo nemá sebemenší důvod pro tebe začít něco zadarmo dělat. Pokud je to amatér, dojede projekt buď na špatném návrhu nebo na špatné realizaci.
Jsi příliš naivní, nefunguje to tak, že uděláš něco jako CS nebo FB z fleku jen proto, že máš nápad. Na cokoliv velkého potřebuješ tým profíků. Třeba malý tým machrů, kteří budou zadávat práci méně naskilleným amatérům, ale těm musíš dát buď peníze nebo sakra dobrý důvod. A (snad dokonce úmyslně) neprofesionální nabídka tím opravdu není.
Schválně si zkus nějaký IT skill prohloubit a pochopíš, že je to mnohem víc než o vizi a nápadu. Především o tvrdé práci, kterou ideálně někdo platí, nebo mi nějak osobně prospívá.

Chci být transparentní upřimný

Ale ty třeba transparentní jsi jen v tom, že absolutně netušíš, co tvůj projekt vyžaduje a nemáš schopnosti na jeho řízení.


Také použiji citát, od Joea z mé oblíbené Mafie II: Máš chuť na šampaňské ale prachy sotva na pivo.

Editováno 22.1.2017 20:48
Nahoru Odpovědět
22.1.2017 20:46
the cake is a lie
Avatar
Odpovídá na Sub zero z mortal combat
Matúš Petrofčík:22.1.2017 21:08

Je mi jasné že 99% lidí tady bude negativních, neochotných, nepříjemných. Nic neporadí a budou jen kritizovat a řešit prkotiny o které tu vůbec nejde.

Pff, to máš teda veľmi zlý názor :)

Nahoru Odpovědět
22.1.2017 21:08
obsah kocky = r^2 ... a preto vlak drnká
Avatar
Martin Dráb
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Sub zero z mortal combat
Martin Dráb:22.1.2017 22:06

webový mág, kterého to bude zajímat jak to chci provést a bude se chtít svést a né jen mě vysát a utéct

Ono to může dopadnout spíše naopak; webový mág bude pracovat ostošest, nebude z toho nic moc mít a nakonec projekt může skončit neúspěchem. Obecně je pravděpodobnost většího úspěchu dost malá, takže zkušenější lidé se moc hrnout nebudou, pokud je tvůj nápad opravdu nezaujme (obvykle již mají jinou práci, ze které mají "přímější" zisk). Problém zkušenějších také tkví v tom, že již za práci někdy dostávali peníze, což člověka často mění; dělá to z něho menšího idealistu.

Měl by ses také zamyslet, co takovému projektu reálně přineseš ty; jestli mají tvoje sliby šanci na úspěch (např. že seženeš sponzory), nebo chceš zaujmout v podstatě manažerskou pozici bez hlubší znalosti toho, co dělají kolegové (za což tě zkušenější kolegové pravděpodobně zastřelí, zejména pokud nebudou mít dostatečnou kompenzaci). Tvůj přínos ve smyslu "spojení" nemusí stačit.

Nahoru Odpovědět
22.1.2017 22:06
2 + 2 = 5 for extremely large values of 2
Avatar
Sub zero z mortal combat :22.1.2017 22:58

Četl sis tu co jste odepisovali ? To není to co jsem popsal ? Nejde, nemáš, neumíš , mínus (generalizoval a shrnul jsem to) :D ............. ??????
Shrnul jsem to, nebudu to rozvádět ani vyvracet, vpoho..... s největší pravděpodobností jsem jen narazil na skupinu lidí o které jsem mluvil a taky jsem to ostatně čekal.

Ne, opravdu necítím potřebu rozvádět svoje myšlenky a realizace veřejně s lidma jejichž většinová reakce je veskrze negativní. Ti co mi napíší PM, přidaj si mě do přátel a budou se zajímat jak bych to chtěl udělat, a přitom se trošku poznáme......... s těma si dám energii rozebrat nápady myšlenky a naše možnosti . I kdyby jsme nevykročili hned správně a párkrát blbě zahli bude to obrovská zkušenost, podle mě větší, než si kodovat něco pro sebe a myslet si že jsem v něčem master, než zjistím, že to co jsem se učil nesedí ostatním.

Jak říkám.... jestli se na základě prvního příspěvku dostanu s někým dál (než podobné konstruktivní reakce), bude to zlomek........za pokus to rozhodně stojí.

Napsat promyšlený, profesionální příspěvek vypadá dobře a naslibovat kde co je taky fajn, ale co se dostane do druhého kola ? Chci lidi co se snima od začátku bude mluvit dobře a bez zbytečných póz a formalit. S koderem řešit gramatiku při komunikaci apod....vážně ? Takového člověka na spolupráci hledám ? Gramatiku budem řešit až nakonec.(tím teď nemluvím o syntaxi a semantice nebo oficiálním obsahu produktu...ano dávat si pozor v těchto aspektech souhlasím )

Ty dva příklady s FB a cskem jsem uvedl protože si myslím že to je ukázka velkého úspěch za málo peněz a z týmů, které nebyly založeny od počátku na nějakých honorářích

Takže klidně si tu kritizujte dále způsobem jakým to děláte........ pro ty co zajímá idea spolupráce v amaterském týmu na něčem takovém, za pohodové atmosféry....­..napiště via kontakty.....rád vás poznám ;) rozhodně si myslím,že to bude přínos a vždycky je tu šance, že nás to přeroste až do epických rozměrů :D

 
Nahoru Odpovědět
22.1.2017 22:58
Avatar
Martin Dráb
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Sub zero z mortal combat
Martin Dráb:22.1.2017 23:49

S koderem řešit gramatiku při komunikaci apod....vážně ?

Myslím si, že ta narážka na gramatiku tu zazněla hlavně proto, že se pozicuješ do role někoho, kdo bude projekt prezentovat "širší veřeznosti". A pro takovou pozici je dobré gramatiku umět. S kodéry ji samozřejmě řešit nemusíš.

y dva příklady s FB a cskem jsem uvedl protože si myslím že to je ukázka velkého úspěch za málo peněz a z týmů, které nebyly založeny od počátku na nějakých honorářích

To máš samozřejmě pravdu. Problém je, že tu máme spoustu projektů různého druhu a z různých oblastí, přičemž jejich kvalita nemusí mít rozhodující vliv na jejich úspěch; záleží na zachycení aktuální vlny či trendů, popř. na propagaci. A ti zkušenější tu pravděpodobnost úspěchu vidí, a proto se do něčeho takového moc nehrnou.

Ale to nevylučuje, že příhodné lidi najdeš a přeji ti hodně štěstí. Ještě si pamatuji svoje začátky, kdy bych byl ochotný se podobného projektu zúčastnit, ale aktuálně na takové věci nemám čas a nezdá se, že by se na této frontě chystala nějaká změna (plus se nezabývám weby).

Takže klidně si tu kritizujte dále způsobem jakým to děláte........ pro ty co zajímá idea spolupráce v amatérském týmu na něčem takovém, za pohodové atmosféry

Jak již jsem psal výše, tvůj přínos k projektu jsi popsal celkem mlhavě (jenom přinést myšlenku nestačí, zejména u amatérských týmů). Co tak v poslední době pozoruji, lidí, co mají zajímavý (podle jejich mínění) nápad a "jen" by jej potřebovali zrealizovat je spousta, ale neuvědomují si, kolik je za tím práce (a že jen poplácávání po zádech = pohodová atmosféra nestačí).

Myslím, že pokud bys napsal, že máš zajímavý nápad a zároveň bylo vidět, že se v programování/pou­žívání technologií vhodných pro jeho realizaci vyznáš, reakce zdejší komunity by byla jiná (minimálně by tu nebylo tolik negativních příspěvků).

Nahoru Odpovědět
22.1.2017 23:49
2 + 2 = 5 for extremely large values of 2
Avatar
Odpovídá na Martin Dráb
Sub zero z mortal combat :22.1.2017 23:55

Super příspěvek. Mág by byl super....ale pochybuji že by makal tak daleko a že by do toho dal tolik energie aniž by pak zaplakal :D proto je to mág

Měl by ses také zamyslet, co takovému projektu reálně přineseš ty; jestli mají tvoje sliby šanci na úspěch (např. že seženeš sponzory), nebo chceš zaujmout v podstatě manažerskou pozici bez hlubší znalosti toho, co dělají kolegové (za což tě zkušenější kolegové pravděpodobně zastřelí, zejména pokud nebudou mít dostatečnou kompenzaci). Tvůj přínos ve smyslu "spojení" nemusí stačit.

No právě,že si myslím že jsem si přičuchl ke všemu alespoň trochu.......Ne­považuji se za neználka v oblasti IT, něco malinko jsem si prošel,vyzkou­šel,naučil kolem C(++, # ) Javě , HTML,css,PHP,­....neříkám že tak abych tu někoho lepšího oslnil ...to vůbec :D......ale rozhodně víc než nějaký koncový zákazník co chce přes e-shop prodávat sekačky a nemá tucha jak ten web funguje a proč je tu a ten problém v realizaci.
Poker i hry jsem hrál na trošku vyšší úrovni než běžný rekreační hráč. Nějakou dobu jsem využíval i stacking. Moje nápady ztoho dost vychází , vím co by se mi líbilo, co mi vadilo a co mi chybělo. Na další případné oblasti komunity po obsahové stránce mám například bratra který se už delší dobu zabývá obchodováním s komoditami atd...

Mám i nějaké základní nadání a zkušenosti pro vedení (byl jsem v armádě skoro 5 let, jako PC hráč jsem měl i svůj klan v csku atd..... )

Kontakty v dalších aspektech které bude třeba zakomponovat jako legislativa , design, ta vaše gramatika v Aj atd....prostě hodlám využít všech svých dostupných kontaktů aby nám svým způsobem pomohly a o ty sponzory se pokusím taky.

Neměl by někdo takový mít přehled o všem trošku ze všeho ?
A dále není ten můj hlavní přínos v kreativitě ?....já chci aby mi lidi pomohli dát myšlenky dohromady protože nejsem specialista :P

teď jsem psal dost narychlo ...takže to bude asi plné chyb ;) a je tam hodně textu bezprostředně z hlavy na klávesu :D...hledám kompaktní lidi do týmu ....lidi co budou spoluhráči partáci a né sabotéři a h8teři....nepro­dávám zrovna produkt...máš pravdu tam by měla být presentace bez chyb ...zákaznk má vždy pravdu a může být arogantní apod......ale v týmu...to je jiná to nechci....

 
Nahoru Odpovědět
22.1.2017 23:55
Avatar
Martin Dráb
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Sub zero z mortal combat
Martin Dráb:23.1.2017 0:09

Super příspěvek. Mág by byl super....ale pochybuji že by makal tak daleko a že by do toho dal tolik energie aniž by pak zaplakal :D proto je to mág

To velmi záleží na mágově motivaci, kterou vůbec nemusí být peníze (i když ty budou asi nejčastějším jevem). Problém s mágy je, že je již často ulovil někdo jiný.

. .

Vidíš, sice jsi psal narychlo, ale podle mě jsi do toho příspěvku dostal spoustu zajímavých a pro potenciální týmové hráče podstatných informací nejen o tobě.

Nahoru Odpovědět
23.1.2017 0:09
2 + 2 = 5 for extremely large values of 2
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 18 zpráv z 18.